Soru Redmi K40 Gaming Tavsiye

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
K40'ın kronik sorunlu model olduğu söyleniyor. Bence S10+ alın derim

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
Poco x3 pro k40 gaming bu iki cihaz xaominin bana göre uzak durulması gereken resmi Bir açıklama olmasa da fabrika üretim hatalı cihazları hocam bu ikisinden çok çok fazla şikayet var
Konuşma bayağı boşluk içerir dikkate almayalım, ben aylardır kullanıyorum en ufak sorun yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İPhone xs maxten xiaomiye geçmek tamamen hata olur pişman eder sizi xiaomi yazılımsal olarak kendini tamamlamış oturmuş bi marka değil sadece fiyatıyla ve kağıt üzerindeki teknik özelliklerle kullanıcı çeken bir marka. Xiaomi kullanıyosan custom rom kullanican veya güncelleme yapmicaksin gelen güncellemeler çok sıkıntılı garip hatalar ve cihaz yavaşlaması pil ömründe kamera kalitesinde düşüş oluyor üst segment cihaz güncelleme ile orta segmente kayıyor.
Ben macera arıyorum derseniz Samsung deneyebilirsiniz en azından xiaomi gibi saç baş yoldurmaz.
Bu dediklerinin alayı iphonedede var yavaşlama ve güncelleme sorunları ama siz kafanızda bir ana yapmissiniz. Elmayı.

Son düzenleme:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Konuşma bayağı boşluk içerir dikkate almayalım, ben aylardır kullanıyorum en ufak sorun yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu dediklerinin alayı iphonedede var yavaşlama ve güncelleme sorunları ama siz kafanızda bir ana yapmissiniz. Elmayı.
İnsanları yanıltmak mi amaç?
Boşluk diyorsunuz ya elinizin altında internet var poco x3 pro ve k40 gaming bi araştırma yapın memnun olan ve olmayan kullanıcı sayısı hakkında siz Kendi cihazınızdan bahsediyorsunuz ben genel olarak şikayetlerden sizinle benim şikayetim arasında kocaman bir fark var!
Cihazların yine diyorum%70 ve üstü sorunlu size sağlam olanı gelmiş olabilir bugün yarın brick sorunu vs olunca sitem etme sebebini anlamış olursunuz 😅
Ayrıca bu iki cihazıda kullanmadım genelin mesajını yazıyorum her zaman olduğu gibi

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
İnsanları yanıltmak mi amaç?
Boşluk diyorsunuz ya elinizin altında internet var poco x3 pro ve k40 gaming bi araştırma yapın memnun olan ve olmayan kullanıcı sayısı hakkında siz Kendi cihazınızdan bahsediyorsunuz ben genel olarak şikayetlerden sizinle benim şikayetim arasında kocaman bir fark var!
Cihazların yine diyorum%70 ve üstü sorunlu size sağlam olanı gelmiş olabilir bugün yarın brick sorunu vs olunca sitem etme sebebini anlamış olursunuz 😅
Ayrıca bu iki cihazıda kullanmadım genelin mesajını yazıyorum her zaman olduğu gibi
100 bin telefon satıldıysa 100 telefon sorunlu çıktıysa %70 mi oluyor poco ve redmi serisi şuanda en f&p cihazladir marka fanboylugu veya düşmanlığı iyi şeyler değil.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
100 bin telefon satıldıysa 100 telefon sorunlu çıktıysa %70 mi oluyor poco ve redmi serisi şuanda en f&p cihazladir marka fanboylugu veya düşmanlığı iyi şeyler değil.
Bakın yine fanboyluk Gibi saçma bir ithamda bulundunuz.
Ben her cihazı sorunlu demedim poco veya redmi serisinin ama iki modelde sıkıntı var x3 pro k40 gaming diğer modellerine laf etmiyorum.
Ben burada bilgilendirme amaçlı yazıyorum üstüne basa basa insanların basının ağrımasıni istemediğim için altını çiziyorum.
Güzel cihaz deyip yalan atamam çok fazla şikayet var benim için yine altını çizerek söylüyorum fabrika üretim hatalı ister bunu kabul edin ister etmeyin.
İnsanlar zar zor para verip alıyor cihazı hevesleri kursağında kalma riski yerine aldıkları cihazın hayrını görmesi için şikayet olmayan çok fazla sorun yaşatan cihazlardan uzak durmasını sağlamak burada amaç ayrıca ben Xiaomi kullanıcı değilim şuan oneplus serisindeyim ama hala elimde 4 ayrı model bulunmakta uzun zamandırda buradayım ki kimseye boş tavsiye vermem.
Sizin fikrinize saygım sonsuz ama ilk yorumunuzda boş konuştuğumu ima edip rencide edici ithaf şekliniz doğru değil.
Konu android hakkında bilgiye gelirse 😅 veya cihazlar hakkında bilgi sahip olmaya Kendi cihazınıza bakıp konuşmayın empati yapmayı tercih edin derim..

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Ben her cihazı sorunlu demedim poco veya redmi serisinin ama iki modelde sıkıntı var x3 pro k40 gaming diğer modellerine laf etmiyorum.
Ben burada bilgilendirme amaçlı yazıyorum üstüne basa basa insanların basının ağrımasıni istemediğim için altını çiziyorum.
Güzel cihaz deyip yalan atamam çok fazla şikayet var benim için yine altını çizerek söylüyorum fabrika üretim hatalı ister bunu kabul edin ister etmeyin.
İnsanlar zar zor para verip alıyor cihazı hevesleri kursağında kalma riski yerine aldıkları cihazın hayrını görmesi için şikayet olmayan çok fazla sorun yaşatan cihazlardan uzak durmasını sağlamak burada amaç ayrıca ben Xiaomi kullanıcı değilim şuan oneplus serisindeyim ama hala elimde 4 ayrı model bulunmakta uzun zamandırda buradayım ki kimseye boş tavsiye vermem.
Sizin fikrinize saygım sonsuz ama ilk yorumunuzda boş konuştuğumu ima edip rencide edici ithaf şekliniz doğru değil.
Konu android hakkında bilgiye gelirse 😅 veya cihazlar hakkında bilgi sahip olmaya Kendi cihazınıza bakıp konuşmayın empati yapmayı tercih edin derim..
Söylediklerinize katılıyorum. Mesela Mi10 T Pro bariz yakınlık sensörü hatası var . Genel çekilen bu serideki sıkıntı . Bu yüzden cihaz değiştirdim.

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
Kullandinmi kardeşim cihazı , internetten edindiğin bilgi benim kullanma, deneyim ve tecrübemin üzerindemi ?? Kullanan memnun internet yalanlarini okuyan memnun değil saçmalık.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Kullandinmi kardeşim cihazı , internetten edindiğin bilgi benim kullanma, deneyim ve tecrübemin üzerindemi ?? Kullanan memnun internet yalanlarini okuyan memnun değil saçmalık.
Forumda konusu açılan en çok cihaz sayısı bahsi geçen cihazlar hocam.
Ben bilgim konusunda yorum yaparak tavsiyede bulunuyorum.
Cihazı illa almak isteyen zaten alıyor ama üstüne basa basa diyorum
Poco x3 pro
Redmi k40 gaming bu cihazlar sorunlu çok fazla sorun yaşayan var almak isteyen kişiler bir kez daha araştırma yapıp öyle düşünsün.
Sorunuza cevap vermek gerekirse Bir çok cihaz elimden gelip geçiyor. Cihazların hakkında emin olun sizinle aynı belki de sizden fazla tecrübem vardır.
Aslında benim düşüncemi destekleyip aynısını söylemek isteyen çok kişi var ama kimse uğraşmak istemiyor haliyle tek başına düşünüp bu düşünceye karar kılmış gibi görünüyorum.
Her zaman dediğimin arkasındayım.

Üst Alt