Rehber Redmi K30 Pro - Magisk ile Root

healthypatient

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Global rom Android 11 mevcut. Güncelleme yaptığımdan beri bazı yazılımsal sorunlar mevcut. Telefona root atıp TWRP kurmak için Android 11'de nasıl bir yol izlemeliyim. Uzun süredir root işleriyle uğraşmadım. Daha sonrasında Avrupa kararlı romunu yükleyeceğim telefona.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Merhaba arkadaşlar. Global rom Android 11 mevcut. Güncelleme yaptığımdan beri bazı yazılımsal sorunlar mevcut. Telefona root atıp TWRP kurmak için Android 11'de nasıl bir yol izlemeliyim. Uzun süredir root işleriyle uğraşmadım. Daha sonrasında Avrupa kararlı romunu yükleyeceğim telefona.
Global Endonezya romunu tavsiye ederim. Ama lucky patcher kurmayın çöküyor. Güncel twrp yükleyip magisk 21 flaşlamanız yeterli başka bir şeye gerek yok

healthypatient

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Global Endonezya romunu tavsiye ederim. Ama lucky patcher kurmayın çöküyor. Güncel twrp yükleyip magisk 21 flaşlamanız yeterli başka bir şeye gerek yok
Her şeyi yaptım, TWRP'yi yükledim ama TWRP üzerinden Install Root deyip onayladığımda Failed to mount '/data' (Success) ve Unable to mount /data/media/0/TWRP/.twrps_wzsx150 hatası alıyorum. Kırmızı bir şekilde yazıyor diğerlerinde sorun yok. Reboot System dediğimde Magisk kurulmamış gözüküyor. Ne yapmam gerekiyor burada? Teşekkür ederim.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Her şeyi yaptım, TWRP'yi yükledim ama TWRP üzerinden Install Root deyip onayladığımda Failed to mount '/data' (Success) ve Unable to mount /data/media/0/TWRP/.twrps_wzsx150 hatası alıyorum. Kırmızı bir şekilde yazıyor diğerlerinde sorun yok. Reboot System dediğimde Magisk kurulmamış gözüküyor. Ne yapmam gerekiyor burada? Teşekkür ederim.
magisk zip olarak indir ve cihaz hafızasına direk at twrp den yükle sorun yaşayacagını sanmam o şekilde kullanmaktayım.

es26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
poco
Konular
0
Merhaba. f2 pro android 11 telefonum mevcut. ilk olarak Caner k. youtube kanalından buraya yönlendim. yorumlarda android 11 de yükleyen arkadaslar var. üstekileri yaptıgımda telefon rootlanmıyor. 11 den kaynaklı olabilir mi? twrp den kendım yuklemek istedim. 0 mb hatası alıyorum. yardımcı olabilecek kimse mevcut mu? telegram yada whatpsapp da verebılırım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
es26, Video bana ait a11 MIUI 12,5 kullanıyorum

Rom kurulum yani cihaz açıldıktan sonra önce apk sonra magisk 21.4 sürümü twrpden yükleyin tamamdır...

es26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
poco
Konular
0
Twrp den 0mb hatası alıyorum. Zip i twrp de göremiyorum. İletişim paylaşsam yArdımcı olabilirmisiniz?

es26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
poco
Konular
0
Merhaba. Twrp de 0 mb hatası alıyordum. Stoya ustanın videosundaki gibi flastan kurmaya calıstım fakat gene basarılı olamadım. sistem hata verdi. bende wipe üzerinden sıfırladım. fakat yedek almadan sıfırladım ve telefon twrp döngusune gırdı. bende miflash üzerinden sıfırladım. ayrıca android 10 a çevirdim. şimdi tekrar twrp atıyorum twrp acılıyor. daha sonra reboot system yapıp tekrar twrp yı acmaya calısınca malesef twrp menüsü gelmiyor.

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
magisk yükledikten sonra hiçbir şekilde nfc çalışmıyor

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jokerr33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Adımları izleyerek yapıyorum fakat "Zip signature verification failed" hatası alıyorum
Yardım lütfen

Üst Alt