Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

soulless535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Soulless
Cihazım
mi9t
Meslek
Ö.Güvenlik
Konular
2
Cihazımın kilidi açık ve her türlü driver da yüklü usb kablom da sıfır ama işlem bir türlü başlamıyor

Donjuan07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ö
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_k20promi9tpro dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Redmi K20 Pro Twrp 3.4.0-0 Android 10 Destekli, Android Pie desteği de vardır.
Cihaz sürekli twrp'ye atarsa TWRP install menüsünden bu dosyayı yükleyin

OF_avb_patcher_mauronofrio.zip

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : http://secyukle.com/dosya/uploads/B..._0-0-REDMI_K20PRO-MI9TPRO-10-By_TRabZonLu.zip

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam bunu kurarken yanlışlıkla 1.resimdeki sağdaki buton yerine soldakini seçtim ve ilerledim twrp ana menuye atti
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_k20promi9tpro dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Redmi K20 Pro Twrp 3.4.0-0 Android 10 Destekli, Android Pie desteği de vardır.
Cihaz sürekli twrp'ye atarsa TWRP install menüsünden bu dosyayı yükleyin

OF_avb_patcher_mauronofrio.zip

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : http://secyukle.com/dosya/uploads/B..._0-0-REDMI_K20PRO-MI9TPRO-10-By_TRabZonLu.zip

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
[/QUOTE]
Hocam bunu kurarken yanlışlıkla 1.resimdeki sağdaki buton yerine soldakini seçtim ve ilerledim twrp ana menuye atti sonra resime bakinca yanlişligimi fark ettim ancak devamını tamamlamadım.
Tekrar en baştan yüklemeye çalışınca ilk ayarları yapilan bu kısımı atlayip twrp ana menüye atıyor.devam etsem sorun olurmu yada düzeltmek için ne yapayım.
Not amacım cihazda yapacagım işlem için bir sıkıntı olursa diye qcn ,efs yedeği vb. almak cevabınızı bekliyorum saygılar teşekkürler

alemdar..

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alemdar
Cihazım
s4 active
Konular
1
İyi günler twrp zaten yüklüydü global hindistan romu yükledim sonra yedek almak için bi girdim orijinal recovery moda girdi, birdaha twrp yükledim telefonu kapatıp açtım tekrar girdim gene recovery mode.. yardım lütfen sebebini anlamadım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İyi günler twrp zaten yüklüydü global hindistan romu yükledim sonra yedek almak için bi girdim orijinal recovery moda girdi, birdaha twrp yükledim telefonu kapatıp açtım tekrar girdim gene recovery mode.. yardım lütfen sebebini anlamadım

Twrp yukledikten sonra ilk iş Magisk (root) yükleyin ki twrp silinmesin....

alemdar..

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alemdar
Cihazım
s4 active
Konular
1
Peki bu işlemler sonrasında internet hızı çok düştü, artik 4g volteli gorusmelerde internete giremiyorum ve pubgde ping sorunu var eskiden sorun olmayan yerde sorun yaşıyorum neden olabilir

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
Peki bu işlemler sonrasında internet hızı çok düştü, artik 4g volteli gorusmelerde internete giremiyorum ve pubgde ping sorunu var eskiden sorun olmayan yerde sorun yaşıyorum neden olabilir
farklı birşeyden kaynaklıdır yıllardır twrp kullanıyorum yine de yavaşlama olmadı

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
merhaba arkadaşlar twrp yi yüledim ardından magisk flashladım eu rom yüklemek için format data yaptım fakat yeniden başlatınca hep fastbott moduna atıyor twrp arayüzüne giremiyorum tekrar yüklemeyi denedim yükleniyor fakat twrp açılmak yerine fastboot moduna bi daha atıyor. orange fox yüklemeyide denedim yüklenirken hata veriyor o da yardımcı olursanız sevirnirim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
merhaba arkadaşlar twrp yi yüledim ardından magisk flashladım eu rom yüklemek için format data yaptım fakat yeniden başlatınca hep fastbott moduna atıyor twrp arayüzüne giremiyorum tekrar yüklemeyi denedim yükleniyor fakat twrp açılmak yerine fastboot moduna bi daha atıyor. orange fox yüklemeyide denedim yüklenirken hata veriyor o da yardımcı olursanız sevirnirim

Zip dosyasını twrp'den direk yükleyin kapanıp orangefox ile açılacak ve bu yöntem ile romu yükleyin...

Thread 'Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)' (miuiturkiye.net)

Orangefox format data nasıl yapılır

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16