Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Custom rom'dan stock romlara gene twrp üzerinden yükleme ile geçebilir miyim yoksa sadece flashtool ile mi geçmem gerekir ?
twrp üzerinden geçiş yapabilirsiniz. fotoğraflarını vs pcye yedekleyin bazen bazı cihazlarda data sifrelenebiliyor format data yapmak zorunda kalabilirsiniz .

Ufukcan34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi9t Pro
Meslek
Laborant / Barista
Konular
7

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_k20promi9tpro dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için @chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi K20 Pro Twrp 3.3.1-32 Android 10 Destekli, Android Pie desteği de vardır.
Cihaz sürekli twrp'ye atarsa fastboot moduna alıp cmd-here uygulamasını çalıştırın bu komut ile aşağıdaki dosyası yükleyin

fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img

Direkt indir : http://secyukle.com/dosya/uploads/B...1-32-REDMI_K20PRO-MI9TPRO-10-By_TRabZonLu.zip

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Redmi K20 Pro Twrp 3.3.1-0304 (wzsx150 alternatif)

Redmi K20 Pro Twrp 3.3.1-0304 Android 10 Destekli, Android Pie desteği de vardır.
İndirme Bağlantısı :
Direkt indir : http://secyukle.com/dosya/uploads/B..._1-0304-REDMI_K20PRO-MI9TPRO-By_TRabZonLu.zip
Ben TWRP yükledim format attım telefona giriş yaptım daha sonra tekrar TWRP acmaya çalıştım ama yok gitmiş TWRP. Kalıcı değil mi bu TWRP ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Ben TWRP yükledim format attım telefona giriş yaptım daha sonra tekrar TWRP acmaya çalıştım ama yok gitmiş TWRP. Kalıcı değil mi bu TWRP ?
Twrp yükledikten sonra Root (magisk) yüklemelisiniz.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

huseyinc86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi 9 t
Konular
0
Merhaba arkadaşlar.
Üstatlardan yardım istirham ediyorum.

Telefonum Mi9 T. 2 Gün önce telefonumda imei onarımı oldu. Şuan cihaz unlock durumda.
Bugün sistem güncelleme uyarısı aldım ve güncellemeyi (V11.0.5.0çQFJIXM) indirdim.
Güncellemeyi uygulamak için telefonumun tekrar açılmasını beklerken karşıma; bu başlıkta da gördüğüm alttaki fotoğraf geldi.

Daha önceki sayfalarda önerildiği gibi mi yapmalıyım? Ya da yapmazsam ne olur.
Ben basit bir kullanıcıyım. Bilmeden birşey yapıp da bilgilerimin silinmesini istemiyorum.
Telefonum güncellemeleri alsın ve yoluma bakayım istiyorum.
Tüm bunları sormamın sebebi: riske girmemek için poweroff yaptım. Telefon açılınca, güncelleme yüklenemedi diye uyarı geldi.
Ben de: Acaba illaki yapmam mı gerekiyor, sonraki güncellemeleri almada sıkıntı olur mu diye düşünerek bilginize başvuruyorum.
Lütfen yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba arkadaşlar.
Üstatlardan yardım istirham ediyorum.

Telefonum Mi9 T. 2 Gün önce telefonumda imei onarımı oldu. Şuan cihaz unlock durumda.
Bugün sistem güncelleme uyarısı aldım ve güncellemeyi (V11.0.5.0çQFJIXM) indirdim.
Güncellemeyi uygulamak için telefonumun tekrar açılmasını beklerken karşıma; bu başlıkta da gördüğüm alttaki fotoğraf geldi.

Daha önceki sayfalarda önerildiği gibi mi yapmalıyım? Ya da yapmazsam ne olur.
Ben basit bir kullanıcıyım. Bilmeden birşey yapıp da bilgilerimin silinmesini istemiyorum.
Telefonum güncellemeleri alsın ve yoluma bakayım istiyorum.
Tüm bunları sormamın sebebi: riske girmemek için poweroff yaptım. Telefon açılınca, güncelleme yüklenemedi diye uyarı geldi.
Ben de: Acaba illaki yapmam mı gerekiyor, sonraki güncellemeleri almada sıkıntı olur mu diye düşünerek bilginize başvuruyorum.
Lütfen yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler...
Merhaba ota güncellemesi twrp ile yuklenmez hata veririr. Güncellemeyi tekrar deneyin atıyorum 200 MB değilse 2.2GB civarında dosya indirecek onu twrp ile otomatik yükler. Full recovery dosyasını yükler.

huseyinc86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi 9 t
Konular
0
Şimdi güncellemeyi tekrar indiriyorum ve güncellemeyi uygulamak için açtığımda gene yukarıda verdiğim fotoğrag gelecek.
redmi k20 by wzsx150 yazıyor.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstat inen dosya 2.2 gb. Ne yapmalıyım yani?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba ota güncellemesi twrp ile yuklenmez hata veririr. Güncellemeyi tekrar deneyin atıyorum 200 MB değilse 2.2GB civarında dosya indirecek onu twrp ile otomatik yükler. Full recovery dosyasını yükler.

Son düzenleme:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Hocam sürekli twprye atıyordu dediğiniz yöntemi yaptım fakat artık telefon açılmıyor ve dosyalarımı şifrelemiş nasıl çözücem ben bunu

Üst Alt