Rehber Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Magisk ile Root

shadowman36

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
5
yok hocam yine olmadı magiskin sürümündemi sorun var acaba

shadowman36

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
5
yok açılmıyor hocam wipe atınca açılıyor ve magisk menüde görünüyor. onu tekrar tıklayıp yükle dediğinde cihaz yeniden başlıyor ve twrp erkanında kalıyor yine

Son düzenleme:

shadowman36

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
5
hocam hala bi çözüm bulamadım

qurol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürol
Cihazım
k20 pro, Lg g6,
Konular
1
aynı sorunu bende yaşıyorum maleseff

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
hocam hala bi çözüm bulamadım
magisk yuklemek icin dediklerimi oku tecrubesiz isen yapma evvela bt kilidi acik olacak dosyalarini yedekle bi yere imeinide twrp araciligi ile yedekleyip yedek dosyasini pc ne sakla
evvela sifirdan rom kuruyorsun mi flash ile.dikkat et mi flash ile yukleme yaparken clean and lock secenegini sakin secme sadece clean.daha sonra uygun romu kur forumda dolu anlatim var daha sonra rom kurulup sistem acilinca gelistirici secenklerinden usb hata ayaklamayi usb uzerinden yuklemeyi aktif et.daha sonra fastboota alip konudaki twrp yi yukle twrp acinca factory reset bolumune gel ve sadece format datayi formatla karsina uyari gelecek yes yazip onayla.data formatladiktan sonra usb kablosunu cikarip yeniden tak telefonun pc de gorununce magisk 19.3 dosyasini telefon hafizasina at ve twrp araciligi ile yukle.hic bir islem yapmadan reboot de telefonun ilk acilisi uzun surecek ondan sonra menude magisk yuklenmis olarak gorucen hayirli olsun ben bu yontemi yaptim yuzde yuz calisti sende ne olur bilemem.

shadowman36

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
5
magisk yuklemek icin dediklerimi oku tecrubesiz isen yapma evvela bt kilidi acik olacak dosyalarini yedekle bi yere imeinide twrp araciligi ile yedekleyip yedek dosyasini pc ne sakla
evvela sifirdan rom kuruyorsun mi flash ile.dikkat et mi flash ile yukleme yaparken clean and lock secenegini sakin secme sadece clean.daha sonra uygun romu kur forumda dolu anlatim var daha sonra rom kurulup sistem acilinca gelistirici secenklerinden usb hata ayaklamayi usb uzerinden yuklemeyi aktif et.daha sonra fastboota alip konudaki twrp yi yukle twrp acinca factory reset bolumune gel ve sadece format datayi formatla karsina uyari gelecek yes yazip onayla.data formatladiktan sonra usb kablosunu cikarip yeniden tak telefonun pc de gorununce magisk 19.3 dosyasini telefon hafizasina at ve twrp araciligi ile yukle.hic bir islem yapmadan reboot de telefonun ilk acilisi uzun surecek ondan sonra menude magisk yuklenmis olarak gorucen hayirli olsun ben bu yontemi yaptim yuzde yuz calisti sende ne olur bilemem.

mrb kardeşim. dediklerini çok denedim olmuyor. sen k20 proyamı yükledin ? diğer hiç bir cihazda sorun yaşamıyorum sadece k20de yükleyince yeniden başlatınca twrp ekranında kalıyor.. ne yaptıysam olmadı yeni sürüm 19.4 üde yükledim aynı sorun oluyor. apk olarak denedim yine aynısı oldu

shadowman36

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
5
Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
yok hocam buda olmuyor.. cihazda global rom var ondan dolayımı yapıyor acaba? diğer hiç bir cihazda sorun yaşamıyorum çok ilginç

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eu romda denedim aynı sorun devam ediyor. daha önce başına gelen varmı? çözüm üretebilen?
Twrp den 3 wipe yapıp, romu tekrar kurun ardından Magisk 20 flesleyip, reboot edince oluyor, ben bu şekilde yaptım

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Üst Alt