Rom Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu v9.8.15 Beta ve v10.3.15.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hecland123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Galip
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar rom twrp falan bu işlerden iyi anlayan birisi mesaj atabilir mi zahmet olmazsa

Jude2World

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
7
Arkadaşlar bugün bootloader kilidi açıldı ve twrp ile 9.8.15 sürümünü yükledim. Şu an her şey sorunsuz gözüküyor fakat Cihazım>MIUI Sürümü yolunu izleyerek güncellemeleri kontrol etmek istediğimde sürekli olarak "Sistem Güncelleme durmaya devam ediyor" hata raporu göndermemi istiyor yani crash yiyor. Bu sorun sadece bende mi var ben yani sürümler nasıl alacağım ota üzerinde ?

2.sorun "sistem web bileşeni webview şu an kullanılamıyor" hatası veriyordu kullandığım tarayıcı olan "Opera Touch" açmaya çalışırken yükleyerek çözdüm sorunu fakat neden devre dışı bırakılmış anlamış değilim.

Son düzenleme:

Cavit Yıldırım

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cavit
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
1
Merhaba eu beta romu kurduk gayet başarılı globalde olmayan birden fazla özellikler var açıkçası globalde sürünüyormuşuz :) yardimlariniz için teşekkür ederim yükleyecek arkadaşlara tavsiyem ilk konudaki kırmızı twrp ile degilde daha sonradan arkadaşın paylaştığı mavi twrp ile romu yuklemelisiniz merak ettiğim tek sey global romda kilit ekranında parmak izi ile ortam ekranını sürekli açık tutabiliyorken eu beta romda açik kal dedigim halde tamamen simsiyah ekrana gitmesi kapanması bu bir sorun degil ama kurcalayan oldumu acaba? Tesekkurler simdiden
ekran kilitliyken parmak izinin gözükmeme sorununu çözebildiniz mı hocam. ben geçici olarak ortam ekranını açtım parmak izi kilitliyken çalışması için

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
EU Rom Mi 9T/K20 10.3.15 stabil Rom yayınlandı
Denediğim romlardan 10.3.12 yi beğenip kurmuştum. Genellikle şarj açısından. Denediniz mi romu. Acaba şarj konusunda .12 ye göre üzer mi mutlu mu eder.
Son olarak twrp den dalvik/cache yapıp flashlasam ayarlarım düzenim resim müzik vs silinmez herhalde. Acaba bu şekilde mi yapsam yoksa format data yapıp mı flashlasam daha sağlıklı. Bilgilendirirseniz sevinirim

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Denediğim romlardan 10.3.12 yi beğenip kurmuştum. Genellikle şarj açısından. Denediniz mi romu. Acaba şarj konusunda .12 ye göre üzer mi mutlu mu eder.
Son olarak twrp den dalvik/cache yapıp flashlasam ayarlarım düzenim resim müzik vs silinmez herhalde. Acaba bu şekilde mi yapsam yoksa format data yapıp mı flashlasam daha sağlıklı. Bilgilendirirseniz sevinirim
Benim cihazım 9T o yüzden birşey söyleyemem. Format data ya gerek yok. dalvik cache yapıp kurabilirsiniz

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8

dakika91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi
Konular
2
.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt