Güncelleme Redmi 6 – Global Stable ROM V10.4.3.0.PCGMIXM [Android Pie Güncellemesi] Recovery İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Geçen sefer bu mesajı okurken android 9 güncellemesi geldi.Yapmadım.Diğer gün telefonu yeniden başlattım fakat o günden beri android 9 güncellemesi gelmiyor.Sizce mıuı 11 ile mi gelir yoksa bu sunucu kaynaklı bir hata mı?

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Geçen sefer bu mesajı okurken android 9 güncellemesi geldi.Yapmadım.Diğer gün telefonu yeniden başlattım fakat o günden beri android 9 güncellemesi gelmiyor.Sizce mıuı 11 ile mi gelir yoksa bu sunucu kaynaklı bir hata mı?
Hocam isterseniz bu şekilde güncelleyebilir siniz;
Recovery rom dosyasını indirin, güncelleyici uygulamasına girin miui 10 logosuna ard arta tıklayın, güncelleme paketini seçin kısmı açılacak, oradan indirmiş olduğunuz Recovery dosyasını seçin ve güncelleme başlıyacak.
NOT= Cihazınız sıfırlanabilir her ihtimale karşı yedek almanızı öneririm.

mned

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
Redmi 10C
Konular
1
Ben yükledim,Benim cihaz sıfırlanmadı ama tedbirli olmakta fayda var

Enes Tetik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Redmi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Selamlar.
Recovery zip dosyasını indirdim ama kuramadım. Çünkü Telefon hakkında/sistem güncelleme/... üç noktaya bastığım zaman "yüklenecek paketi seçin" seçeneği çıkmıyor bende. (En son paketi indir-Güncelleme ayarları-Yenilikler- daha fazla) seçenekleri çıkıyor. Bunlardan da güncelleme paketi yüklenmiyor. Xiaomi toolsla da yapamadım, orada da global rom olarak 3.6.0 görünüyor. V10.4.3.0 olarak çin romu olduğu için yüklemedim. Şimdi ben ne yapacağım ? Android Pie'ye nasıl güncelleyeceğim ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Selamlar.
Recovery zip dosyasını indirdim ama kuramadım. Çünkü Telefon hakkında/sistem güncelleme/... üç noktaya bastığım zaman "yüklenecek paketi seçin" seçeneği çıkmıyor bende. (En son paketi indir-Güncelleme ayarları-Yenilikler- daha fazla) seçenekleri çıkıyor. Bunlardan da güncelleme paketi yüklenmiyor. Xiaomi toolsla da yapamadım, orada da global rom olarak 3.6.0 görünüyor. V10.4.3.0 olarak çin romu olduğu için yüklemedim. Şimdi ben ne yapacağım ? Android Pie'ye nasıl güncelleyeceğim ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Güncelleme ekranında bulunan MIUI 10 logosuna 10 kez tıklayın menüde ilgili seçenek açılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt