İnceleme Redmi 5 Plus

oguz37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Elif Hanım Google Camera ile HDR+ işleme ve Portre modları da çalışıyorsa Mi5'i aratmaz bile dediğiniz gibi; hatta Çift Kameraları cihazları bile aratmaz, Kamera konusunda da bir sorun kalmıyor o zaman :) Günlük kullanım için fazlasıyla iyi bir cihaz oluyor bu sayede o zaman.
Hocam google camera nedir? Play store da goremedim nasil kullanirim. Ben de redmi 5 plus kullaniyorum.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam google camera nedir? Play store da goremedim nasil kullanirim. Ben de redmi 5 plus kullaniyorum.
Google camera normal uygulama kurar gibi kurulmuyor hocam. Biraz karışık. Root izni Vs istiyor. Yani bilginiz yoksa hiç bulaşmayın derim. Ha yok bilgim var veya yinede uğraşmak istiyorum derseniz forumda aratın anlatımı mevcut :)

oguz37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Google camera normal uygulama kurar gibi kurulmuyor hocam. Biraz karışık. Root izni Vs istiyor. Yani bilginiz yoksa hiç bulaşmayın derim. Ha yok bilgim var veya yinede uğraşmak istiyorum derseniz forumda aratın anlatımı mevcut :)
Ugrasmaya degecek bir uygulama midir? Seviye atlatir mi cihaza oyle sorayim yani :)

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Ugrasmaya degecek bir uygulama midir? Seviye atlatir mi cihaza oyle sorayim yani :)
Telefonun kendi uygulaması bence kamerayı düşük ışıkta kullanmayacaksan fazlasıyla yeterli bence hiç uğraşmaya değmez.
Seviye atlatır ama ciddi bir seviye midir orası kişiden kişiye değişir açıkçası :))
Bence en iyisi mi siz kendi uygulamasıyla kamerayı kullanmaya devam edin. Sizi rahatsız eder istediğiniz fotoğraflar çekilmezse o zaman düşünün bu seçeneği :)

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Telefonun tüm video çekim örneklerinde arkaplanda robotik cızırtılı garip sesler geliyor.Bu sorun hala mevcut mu.Videodaki sesi başından itibaren dinleyin.

Birde güneşli havada ekran nasıl, zorluk çıkartıyor mu parlaklık?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

oguz37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Telefonun kendi uygulaması bence kamerayı düşük ışıkta kullanmayacaksan fazlasıyla yeterli bence hiç uğraşmaya değmez.
Seviye atlatır ama ciddi bir seviye midir orası kişiden kişiye değişir açıkçası :))
Bence en iyisi mi siz kendi uygulamasıyla kamerayı kullanmaya devam edin. Sizi rahatsız eder istediğiniz fotoğraflar çekilmezse o zaman düşünün bu seçeneği :)
Düşük ışıktan ziyade telefonun kendi kamerasında portre modu gibi ozellikler yok sanirim ya da ben bulamadim. Boyle olanaklar sagliyor mu google camera?

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Düşük ışıktan ziyade telefonun kendi kamerasında portre modu gibi ozellikler yok sanirim ya da ben bulamadim. Boyle olanaklar sagliyor mu google camera?
Google kamera çoğunlukla portre modu için kuruluyor zaten :) google kamerada var bu özellik ama redmi 5 plusta deneyin yok henüz sanırım. Bu yüzden ne kadar verimli benimde pek bilgim yok

oguz37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Google kamera çoğunlukla portre modu için kuruluyor zaten :) google kamerada var bu özellik ama redmi 5 plusta deneyin yok henüz sanırım. Bu yüzden ne kadar verimli benimde pek bilgim yok
Hocam rica etsem google kamera kurulumunun anlatildigi linki atabilir misiniz? Bulamadim da forumda yardimci olursaniz sevinirim :)

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Telefonun tüm video çekim örneklerinde arkaplanda robotik cızırtılı garip sesler geliyor.Bu sorun hala mevcut mu.Videodaki sesi başından itibaren dinleyin.

Birde güneşli havada ekran nasıl, zorluk çıkartıyor mu parlaklık?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Çin romu 9.5 var ses sorunu yok. Parlaklık gayet yeterli

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

koldemir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus emre
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Arkadaslar lutfen yardim edin kafayi yemek uzereyim. 4g acik ancak aldigim hiz bu hala daha sorunu cozemedim. Vodafone ayar isteme yapiyorum ama gelmiyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[doublepost=1521992648,1521992554][/doublepost]volte icin birkac ayar yapmistim spn bolumune ims filan yazmistim ondan olabilir mi acaba
bu sorun hala devam ediyor mu çözebildiniz mi

Üst Alt