Soru Redmi 5 Plus Volte Hakkinda

FairLighty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mı 10T Pro
Konular
32
Arkadaslar merhaba

Ayarlardan bolge secimini turkiye degilde hindistan yaptim. Volte ayarlarini actim ancak bildirim panelinde yani yukarida volteye dair hicbir ibare yok. Sizde calisiyor mudur ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Xiaomi Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Türk Telekom hatta sahibim. Hattı başka telefonlara takmadan VoLTE'yi aktif ettirdim. Nasıl mı?

-Önce Türk Telekom Online İşlemler'e giriş yaptım.
-Tüketici Şikayetler kısmından şikayet oluşturdum.
-Oluşturduğum şikayete telefonumun VoLTE ve 4.5G desteklediğini kanıtlar bir şekilde ekran resmi çekip attım.
-Adamlar 1 hafta içerisinde 'Geçici Telefon Tanımlama' yaptılar. (Geçici olarak tanımlanan telefon iPhone 7)

Oyla:

Omerbicerer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
6
Volte yi şebeke olarak operatörünüzden aktif etmiş olsanız dahi yaklaşık 8 romda deneyimledigim bir hata mevcut diğer arkadaşlar deneyip katıldığıni belirtebilir . Operatör turkcell *123# kodu ve diger ussd kodları düzgün çalışmıyor ve 155 i arayınca sunucu hatası veriyor kesinlikle yazılımsal değil mee7 modeline sahibim konu cihazın normal de volteyi desteklemiyor olmasıdır .

İyi forumlar

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Xiaomi Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Türk Telekom hatta sahibim. Hattı başka telefonlara takmadan VoLTE'yi aktif ettirdim. Nasıl mı?

-Oluşturduğum şikayete telefonumun VoLTE ve 4.5G desteklediğini kanıtlar bir şekilde ekran resmi çekip attım.
-Adamlar 1 hafta içerisinde 'Geçici Telefon Tanımlama' yaptılar. (Geçici olarak tanımlanan telefon iPhone 7)
Hocam şikayete gonderdiginiz resimleri bana da atarmisiniz özelden bende göndereyim fakat başka telefon yok deneyebilrcegim ondan dolayi

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Oyla:

Alinazik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali rıza
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
4
Aynen öyle işleme büyük ihtimalle yapmazlar ama şebeke sorunu ile gönderebilirsiniz inşallah olumlu sonuçlanır ama birde genel olarak 20 gün telefon orada yatıyor o sorun da var garantiler de garanti firması adı nedir

Ritzy teknik servis

Oyla:

worth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
13
telefondan *#*#86583#*#* tuşlayın düzelir.
hattımı iphone 6se takıp volte özelliğini açtım. sonra telefondan yukarıdaki kod ile aktif ettim bağlantı sağlandı. Lakin 3gDen 4gye geçmeyen kişileri aradığımda karşı tarafa ses gitmiyor. Genel bir sorun mu yoksa kullandığım miuipro rom ile mi ilgili bir fikrim yok.
aga bendede redmi 5 plus var şebekem az çekiyor bunu düzeltmek içinde kod var mı

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

İlk konuyu açtığınızda şikayeti oluşturdum, dün aradılar geçici tanımlama yapamayacaklarını söylediler. Volte desteklemiyor cihaz diyor , destekliyor ekran görüntüsü bile attım size arkadaşlarım Vodafone ve Turkcellde çok rahat kullanıyor dedim , ozaman destekliyordur ama türk Telekom şebekesi üzerinden desteklemiyor olabilir demeye başladı, cihazı sistemlerinde eklenmesini söyledim, xiaominin bazı modellerini desteklediklerini ama bu cihazı eklemeyeceklerini falan söylediler. İnan ne konuştuklarını bilmiyor çağrı merkezindekiler , saçma sapan bahaneler falan uzatmadım bende teşekkür edip kapadım

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
İlk konuyu açtığınızda şikayeti oluşturdum, dün aradılar geçici tanımlama yapamayacaklarını söylediler. Volte desteklemiyor cihaz diyor , destekliyor ekran görüntüsü bile attım size arkadaşlarım Vodafone ve Turkcellde çok rahat kullanıyor dedim , ozaman destekliyordur ama türk Telekom şebekesi üzerinden desteklemiyor olabilir demeye başladı, cihazı sistemlerinde eklenmesini söyledim, xiaominin bazı modellerini desteklediklerini ama bu cihazı eklemeyeceklerini falan söylediler. İnan ne konuştuklarını bilmiyor çağrı merkezindekiler , saçma sapan bahaneler falan uzatmadım bende teşekkür edip kapadım
Aynen öyle. En son redmi note 7 yi tanıttım sistemden onlara ama sadece bana özel mi yoksa bütün redmi note 7 leri mi kapsıyor anlamadım. :?

Oyla:
Üst Alt