Soru Redmi 5 Plus Volte Hakkinda

FairLighty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mı 10T Pro
Konular
32
Arkadaslar merhaba

Ayarlardan bolge secimini turkiye degilde hindistan yaptim. Volte ayarlarini actim ancak bildirim panelinde yani yukarida volteye dair hicbir ibare yok. Sizde calisiyor mudur ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
11.07.2018 tarihinde aldim.
Daha 2 gün olmuş hemen hesabına giriş yap daha sonra siparişlerim kısmından ürünü iade et var tıkla ve sana kargo kodu verilecek oradaki kodu al hangi kargo firması yazıyorsa ara o numarayı ver iade işlemini başlat daha sonra satıcının numarasını al satış sözleşmesinden ara şöyle iade ettiğini veya n11 üzerinden mesaj at fiyat ne kadardı hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Daha 2 gün olmuş hemen hesabına giriş yap daha sonra siparişlerim kısmından ürünü iade et var tıkla ve sana kargo kodu verilecek oradaki kodu al hangi kargo firması yazıyorsa ara o numarayı ver iade işlemini başlat daha sonra satıcının numarasını al satış sözleşmesinden ara şöyle iade ettiğini veya n11 üzerinden mesaj at fiyat ne kadardı hocam

2018 yazıyor. 1 yıl olmuş.

Oyla:

Alinazik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali rıza
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
4

1 yil oldu cihazi alali.1250tlye almistim.n11 uzerinden turuncu magazadan.bazen veri alisverisi duruyor kisa sureli gonderip alma tamamen duruyor.sonra duzeliyor.cihazlami alakali yoksa sebeke cihazi tanimadigi icinmi bu sekilde oluyor

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
2018 yazıyor. 1 yıl olmuş.

Taptalk da göremedim onu kusura bakmayin

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
1 yil oldu cihazi alali.1250tlye almistim.n11 uzerinden turuncu magazadan.bazen veri alisverisi duruyor kisa sureli gonderip alma tamamen duruyor.sonra duzeliyor.cihazlami alakali yoksa sebeke cihazi tanimadigi icinmi bu sekilde oluyor
Hangi ilde iseniz oradaki kaymakamlığa gidin veya arayın bir sorun bilgi alın ona göre tüketici hakem heyetine başvurun ama zannetmiyorum aradan bu kadar uzun süre olmuş cihazı alalı ama genede bı sansinizi deneyindm derim

Oyla:

Alinazik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali rıza
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
4
Hangi ilde iseniz oradaki kaymakamlığa gidin veya arayın bir sorun bilgi alın ona göre tüketici hakem heyetine başvurun ama zannetmiyorum aradan bu kadar uzun süre olmuş cihazı alalı ama genede bı sansinizi deneyindm derim

Servise yollamama gerek varmi yoksa direk iade karari verirlermi..bildigim kadariyla en az 3 kez servise gitmesi gerekiyor.servis formlariyla tukoder e basvuruda bulunuluyor.

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Servise yollamama gerek varmi yoksa direk iade karari verirlermi..bildigim kadariyla en az 3 kez servise gitmesi gerekiyor.servis formlariyla tukoder e basvuruda bulunuluyor.
Onun için dedim bı bilgi alın ama garanti servisiniz neresi servisinde inisiyatifine kalmış da biraz da olsa arayın görüşün ama alırken çin almissiniz ama şöyle birşey ile karşılaştım MEG7 yani global cihazların çoğu anakart değişiminde çin anakartina donduruyorlar sizinde Çin'den globale donusturebilirler belki anakartinizi

Oyla:

Alinazik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali rıza
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
4
Onun için dedim bı bilgi alın ama garanti servisiniz neresi servisinde inisiyatifine kalmış da biraz da olsa arayın görüşün ama alırken çin almissiniz ama şöyle birşey ile karşılaştım MEG7 yani global cihazların çoğu anakart değişiminde çin anakartina donduruyorlar sizinde Çin'den globale donusturebilirler belki anakartinizi

Servisle gorusup yollamam mi daha mantikli yoksa sebeke sorunuyla alakali mi yollayayim.simdi cin global desem belki islem yapilmaz

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Servisle gorusup yollamam mi daha mantikli yoksa sebeke sorunuyla alakali mi yollayayim.simdi cin global desem belki islem yapilmaz

Aynen öyle işleme büyük ihtimalle yapmazlar ama şebeke sorunu ile gönderebilirsiniz inşallah olumlu sonuçlanır ama birde genel olarak 20 gün telefon orada yatıyor o sorun da var garantiler de garanti firması adı nedir

Oyla:
Üst Alt