MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.5.7 Beta Android 9

Dogan6162

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dogan
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Yeni bir Xiaomi eu rom var
20.5.21 Android 9 Telegram dan paylaşıldı

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Bu port romu kurduktan sonra cihaz otomatik rootlu geldi rootu kaldırmanın bir yolu var mı?

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Özellik olarak herhangi bir farklılık var mı önceki romdan yani eğer önceki romu kullandıysanız hangisini tavsiye edersiniz
Ufak tefek takılmalar,buglar var ama genel anlamda performansı iyi önceki romu kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim fakat genel anlamı ile başarılı

Hazarhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazarhan
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
0
Ufak tefek takılmalar,buglar var ama genel anlamda performansı iyi önceki romu kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim fakat genel anlamı ile başarılı
Kardeşim bu adamın tüm romlarini yükledim 3 versiyondada hepsindede kameraların 2side vasat arka ön güzellik efektleri çalışmıyor flash ta resim yeşil oluyor bide her romda çakma bir kamera basıyor v3 de de mix alpa 108 mp kamera çalışıyor güya resim etiketinde ama daha resim bile çekemiyor v2 de mi mix 6 kamera vardı hepsi vasat ama bu romu da deneyeceğim gene kamera bozuk çıkarsa biri bana bu çocuğun iletişim adresini versin artık

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Kardeşim bu adamın tüm romlarini yükledim 3 versiyondada hepsindede kameraların 2side vasat arka ön güzellik efektleri çalışmıyor flash ta resim yeşil oluyor bide her romda çakma bir kamera basıyor v3 de de mix alpa 108 mp kamera çalışıyor güya resim etiketinde ama daha resim bile çekemiyor v2 de mi mix 6 kamera vardı hepsi vasat ama bu romu da deneyeceğim gene kamera bozuk çıkarsa biri bana bu çocuğun iletişim adresini versin artık
Kamera gene yeşil çekiyor ve çok iyi değil gibi ayriyeten 1080 p 60 FPS çalışmıyor

Hazarhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazarhan
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
0
Kamera gene yeşil çekiyor ve çok iyi değil gibi ayriyeten 1080 p 60 FPS çalışmıyor
Hah tamam işte lanet adam kesinlikle test etmeden yayınlıyor uyuz etti iyice bizi aynı hatalar devam sen bide ön kamera güzellik efektlerinin de bi denesen kardeş yaa oda çalışmıyor zaten diğer versiyonlarda sana zahmet hazırım bi sürü yedeğim gidiyor boşuna zahmet ediyorum 1 kamyon Allahin belası bu adamın yaptığı bu tırt romu için bu adamın bana email varsa ne olur verin bu adama İngilizce 10 satır kamera anlaticagim

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Buyur kardeş,
Youtube kanalından
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Veya blok tan,

Veya telegram kanalından
@vinceport
Resmi 5 plus Indonesia
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buralarda yazarsak baskıdan bir çözüm çıkabilir.

Üst Alt