MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.5.7 Beta Android 9

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Acaba MIUI 12 stable sürüm çıktığında bu telefon için iyi bir port rom yapan olur mu? Vaktim olsa kendim yapıcam

selcukrhx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Redmi 5plus4/64
Meslek
Pc Onarım Bakım
Konular
0
Fm radio Redmi 5 plus mıuı 11 global sürümünde çalışıyordu ve vardı . mıuı-12 android -9 _20.5.7 sürüme geçtim fm radyoyu hiç bir şekilde görmedim çalıştıramadım cihaz test ayarlarında bile hata veriyor failed yazıyor. kernel ile alakası varmıdır yoksa geliştirici Endonezyalı diye eklememiş tir belki . Kendi imkanlarımızla yükleyebilir miyiz fm radio benim için çok önemli eminim bir başkası için de öyledir cevabınızı bekliyorum. ayrıyetten mıuı11 e göre mıuı12 daha başarılı edindiğim izlenime göre..

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Arkadaşlar bir bilginiz var mı yeni beta sürümleri portlanacak mı yoksa stable mı bekleniyor

Melih589

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Netflix yükleyemiyorum neden acaba

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Fm radio Redmi 5 plus mıuı 11 global sürümünde çalışıyordu ve vardı . mıuı-12 android -9 _20.5.7 sürüme geçtim fm radyoyu hiç bir şekilde görmedim çalıştıramadım cihaz test ayarlarında bile hata veriyor failed yazıyor. kernel ile alakası varmıdır yoksa geliştirici Endonezyalı diye eklememiş tir belki . Kendi imkanlarımızla yükleyebilir miyiz fm radio benim için çok önemli eminim bir başkası için de öyledir cevabınızı bekliyorum. ayrıyetten mıuı11 e göre mıuı12 daha başarılı edindiğim izlenime göre..
Fm radyo çoğu port romda olmuyor. Daha önce paylaştığım reborn romunda var deneyebilirsiniz.
Arkadaşlar bir bilginiz var mı yeni beta sürümleri portlanacak mı yoksa stable mı bekleniyor
Şuan için görünür bir port yok. Büyük ihtimalle gelmeyecek gibi.
Netflix yükleyemiyorum neden acaba
Dışarıdan apk olarak indirip yüklemeyi deneyin.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Acaba MIUI 12 stable sürüm çıktığında bu telefon için iyi bir port rom yapan olur mu? Vaktim olsa kendim yapıcam
Israrla takipteyizo zaman sizi üstad, heyecanlandık inan varsa öyle bir imkan ve maharet ne beklersiniz. :)

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Arayüz donması yaşayan varsa konuya yeni arayüz dosyası ekledim. Onu mevcut ile değiştirip daha stabil kullanabilirsiniz.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Arayüz donması yaşayan varsa konuya yeni arayüz dosyası ekledim. Onu mevcut ile değiştirip daha stabil kullanabilirsiniz.
hocam sadece bir saniye... deyip kaldı çok mu beklemem lazım acaba yeniden başlattım telefonu ama değişmedi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şu an bir şey daha farkettim ekranda hiç bir simge yok fakat ekrana rastgele basınca giriyo uygulamalra simgeler gözükmüyor yani var mıdır çözümü
EDIT:izinleri 0666 yaptım ve eski MiuiHome.apk yı farklı bir dizine aldım sorun düzeldi

Son düzenleme:
Üst Alt