MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.5.7 Beta Android 9

Dogan6162

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dogan
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Hocam çok denedim operatörle alakalı bir şey sanırım ayarlarda wowifi de var volte de var ama aktif olmuyor. Mesaj atıyorum türk telekoma başvurunuz alınmıştır diyo fakat geri dönüş yok
Türk Telekom da faturalı haricinde Volte aktif olmuyor

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
Hocam çok denedim operatörle alakalı bir şey sanırım ayarlarda wowifi de var volte de var ama aktif olmuyor. Mesaj atıyorum türk telekoma başvurunuz alınmıştır diyo fakat geri dönüş yok
ayarlarda nerede var hocam bende ayarlarda bulamadım

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Türk Telekom da faturalı haricinde Volte aktif olmuyor
Faturasızlara da volte geldi diye okumuştum internette ondan heves etmiştim fakat başaramadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayarlarda nerede var hocam bende ayarlarda bulamadım

Ayarlar>sim kartı ve mobil ağlar> üstte kullandığınız sim kartını üzerine basın aşağıda ayarları görmeniz lazım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fakat hocam *#* la başlayan bir kod varya wowifi için onu arama yerine yazdığınızda disabled demesi lazım

tonystark14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zahit
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
eray0687 hocam öncelikle emekleriniz için teşekkürler elinize saglik. Bu ROM icin guncelleme gelmeyecek sanirim suan eu stabil miui 11 kullaniyorum karsilastirinca stabillik olarak nasil gunluk kullanimda sorun olur mu? Yoksa gecmeye deger mi? Tesekkurler

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
eray0687 hocam öncelikle emekleriniz için teşekkürler elinize saglik. Bu ROM icin guncelleme gelmeyecek sanirim suan eu stabil miui 11 kullaniyorum karsilastirinca stabillik olarak nasil gunluk kullanimda sorun olur mu? Yoksa gecmeye deger mi? Tesekkurler
Rica ederim. Şuan için güncelleme verilmeyecek gibi duruyor. İleriki günlerde belli olur. Eu11 tabiki buna göre daha stabil. Bu da fena değil ama arada yavaşlık ya da tepki süresi istenen gibi olmuyor olabilir. Deneyip görmek lazım. Malum beklenti meselesi biraz.

tonystark14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zahit
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Anladım hocam çok teşekkürler merak ediyorum ama sürekli değiştirecek fırsatı her zaman bulamıyorum o yüzden sordum

h_k_yavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HAYRETTİN
Cihazım
XİOAMİ Mİ A1
Konular
9
Hocam Ayarlar/ şifreler ve güvenlik/ Yetkilendirme ve iptal kısmından Xiaomi Sim Etkinleştirmeyi kapatın ve cihazı bul özelliğini de kapatın mesaj atıp ücret kesmeyecektir.

Ve mesaj yedekleme de yapmayacaktır.
Hocam bir süre önce sim etkinleştirme kapatmıştım. Senkronizasyon yapıyordu. SMS yedekleme yapmadığını yeni farkettim. Ve şu kadar mesaj yedeklenmedi uyarısı veriyor. Ancak tekrar sim etkinleştirme servisini açtım. Ama yine SMS senkronizasyon yapmıyor. Bunu nasıl sağlarım.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam bir süre önce sim etkinleştirme kapatmıştım. Senkronizasyon yapıyordu. SMS yedekleme yapmadığını yeni farkettim. Ve şu kadar mesaj yedeklenmedi uyarısı veriyor. Ancak tekrar sim etkinleştirme servisini açtım. Ama yine SMS senkronizasyon yapmıyor. Bunu nasıl sağlarım.
Mi Cloud dan yedeklemeyi açtınız mı ?

Alicandrd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Red mi 5 plu
Konular
2
Bir şey merak ediyorum acaba android 9 uyumlu xdadan bir kernel yuklesek acaba cihaz da sorun çıkarır mı deneyen var mı

Üst Alt