MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Peki ne yapabilirim güncellemek için çünkü hiç güncelleme gelmedi ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bootloader kilidi açıksa mi flash tool ile pc üzerinden güncelleme yapabilirsiniz

emrek016

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
Arkadaşlar selam. Henüz Redmi5+ modeline güncelleme gelmedi sanırım. Dokunmatik ile ilgili problem yaşayan arkadaşlar var mı? Son zamanlarda bende iyice artmış durumda. Mesaj yazarken bazen tuşlar basmıyor. Pubg oyununda anlık basmadığı durumlar olabiliyor vs..

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Arkadaşlar selam. Henüz Redmi5+ modeline güncelleme gelmedi sanırım. Dokunmatik ile ilgili problem yaşayan arkadaşlar var mı? Son zamanlarda bende iyice artmış durumda. Mesaj yazarken bazen tuşlar basmıyor. Pubg oyununda anlık basmadığı durumlar olabiliyor vs..
Kimseden ses soluk çıkmadığına göre gelmemiş muhtemelen yarin gelebilir redmi 5 e gelmiş ama plusa hala gelmemiş sanki üst model olan onlar

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Bende de var dokunmatik sıkıntısı nolcak bilemiyorum artık çoğu kişi donanımsal diyor değiştiriyorlar 1 ay sonra aynı sorun tekrar başlıyor yazılımsal desek ara ara diğer romlar da da yapıyor deniyor neden kaynaklı kimse daha çözemiyor hayırlısı diyelim elimizden birşey gelmiyor

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Bende kılıfı takmayınca sorun kalmıyor. Kesinlikle statik elektrik sorunu yaptığını düşünüyorum. Çünkü kılıf takılı değilken koltuğa dayayıp kullanmaya çalışınca gene dokunmatik sorunu oluşuyor.

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Bende kılıfı takmayınca sorun kalmıyor. Kesinlikle statik elektrik sorunu yaptığını düşünüyorum. Çünkü kılıf takılı değilken koltuğa dayayıp kullanmaya çalışınca gene dokunmatik sorunu oluşuyor.
Hocam bende tank kılıf var ekranada biraz teması var gibi bundan mı oluyor diyorsunuz yani?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
İçinde kauçuk ve silikon olan kılıflarda dokunmatik sorunu oluyor. Ben kılıfı değiştirdiğimden beri 1 kez bile olmadı. Çok sık oluyordu bende de.

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
İçinde kauçuk ve silikon olan kılıflarda dokunmatik sorunu oluyor. Ben kılıfı değiştirdiğimden beri 1 kez bile olmadı. Çok sık oluyordu bende de.
Fotoğraf atmanız mümkün müdür güzel kılıf bizde bakımda alalım ona göre deniyelim ama tank tipi sevmiyorum çok kaba oluyorlar

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Fotoğraf atmanız mümkün müdür güzel kılıf bizde bakımda alalım ona göre deniyelim ama tank tipi sevmiyorum çok kaba oluyorlar
Bu kılıf var, bu kılıfla dokunmatik sorunu yaşamıyorum, karbon olduğu için herhalde, ama biraz kalın beğenir misiniz bilemem

Üst Alt