MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Evet maalesef karanlık mod gelmeyecek sadece geliştirici seçeneklerinden açılıp kapanacak ne kadar randıman verir bunu bu hafta içi inşallah göreceğiz yani xiaomi diyor ki miui 11 amiral gemileri için geldi eski cihazlar fazla sevinmesin fazla bir beklenti içinde olmayanlar karlı çıkacak bence ne karanlık mod, nede always on display bizde yok maalesef cihaz yaşlandı değiştir diyor yani özetle xiaomi işin özü saçma olsada bu..
Aod zaten olmaz bu telefonlar amoled ekran değil. Karanlık modu da geliştirici seçeneklerinden açık tutup, karanlık mod destekli temalar ile tam randıman alıyorum. Benim hayal kırıklığım beta güncellemesinin kesilmesi oldu. Haftada bir rom keyfim vardı bitirdiler. Birde bitirdikleri nokta hicbiseyin tam olmadığı 9.10.10 sürümü oldu. Güncel cihazlarda miui11 tam haline gelmeye başladı pil performans çok düzgün gördüğüm kadarıyla, sistem baslaticida garip garip hatalar var. Apkmirrordan guncelleyeyim diyorsun bir hatası düzeliyor iki tane özellik kayboluyor..

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Güncellemenin yakın zamanda geleceğini sanmıyorum güncelleme konusunda sıkıntılı modellerden malesef :(

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Haber bence yanlış en basitinden redmi 5 ve note 5 android 9 olarak kalicak diyor fakat redmi 5 android 8 ve 9 u almayacak sadece note 5 android 9 ve miui 11 sitesinde redmi 5 plus yazıyor yani %98 olarak alicak
Hocam note 5 zaten redmi 5 plus değil mi n
Güncellemenin yakın zamanda geleceğini sanmıyorum güncelleme konusunda sıkıntılı modellerden malesef :(
Bence alsak da çoğu özellik doğru dürüst çalışmayacak ondan dolayı çok fazla umutlan mayalım bence. (Gelsin ama yinede) benim en çok merak ettiğim özellik saat ve kendi yazdığımız yazının ekranda görünmesi sürekli ben onu çok merak ediyorum.

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35

Bence alsak da çoğu özellik doğru dürüst çalışmayacak ondan dolayı çok fazla umutlan mayalım bence. (Gelsin ama yinede) benim en çok merak ettiğim özellik saat ve kendi yazdığımız yazının ekranda görünmesi sürekli ben onu çok merak ediyorum.
Note 5 ve redmi 5 plus farkli telefon bu arada redmi 5 plusa ekranda surekli saat açık kalması gibi şey kesin gelmeyecek çünkü bizim ekran ips o ozellik amoledler için

rtabur

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
4 GB/64 GB
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Biyokimyager
Konular
11

Hocam aod redmi 5 plus da yok yani o yüzden kendi yazınız ekranda gorunemeyecek

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Ve muhtemelen guncelleme yarın gelecektir saat 14:00 gibi ve 12:30

Ahmetoben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Arkadaşlar MIUI 11 5 plus yine verildi ama yine aynı hatayı veriyor uygun rom değil diye ne yapabiliriz

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-10-23-36-18-620_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-11-10-23-36-18-620_com.android.chrome.png
    221,2 KB · Görüntüleme: 35

Ahmetoben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Şu an 5 plus için verildi yine aynı hata devam ediyor yükleme için uygun rom değil diye

Üst Alt