MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Arkadaşlar yeni bir haber öğrendim bize MIUI 11 gelmiyebilir miş. Buradan konuya
Haber bence yanlış en basitinden redmi 5 ve note 5 android 9 olarak kalicak diyor fakat redmi 5 android 8 ve 9 u almayacak sadece note 5 android 9 ve miui 11 sitesinde redmi 5 plus yazıyor yani %98 olarak alicak

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Haber bence yanlış en basitinden redmi 5 ve note 5 android 9 olarak kalicak diyor fakat redmi 5 android 8 ve 9 u almayacak sadece note 5 android 9 ve miui 11 sitesinde redmi 5 plus yazıyor yani %98 olarak alicak
Aynen hocam katılıyorum size

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Xiaominin Üç Ücey Evladı varsa
En büyüğü Max 2
Ortanca üvey kardeş Redmi Note 5 Plus
En küçük Mi 8 Lite'dır.
Saçma olan şey ise redmi 5 e geldi,redmi note 5 e geldi ama plusa gelmedi aynı şekil 1 yıl boyunca betada almadık ve aynı şekil 1 yılda toplasan 2 guncelleme gelmiştir
Ve maalesef karanlık mod gelmeyecek sadece tasarım yenilikleri, Tüm bölgeler için yüz tanıma falan filen o kadar arka kameraya portre gelse veya karanlık tema filen gelse güzel olurdu ama maalesef gelmeyecek

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Saçma olan şey ise redmi 5 e geldi,redmi note 5 e geldi ama plusa gelmedi aynı şekil 1 yıl boyunca betada almadık ve aynı şekil 1 yılda toplasan 2 guncelleme gelmiştir
Ve maalesef karanlık mod gelmeyecek sadece tasarım yenilikleri, Tüm bölgeler için yüz tanıma falan filen o kadar arka kameraya portre gelse veya karanlık tema filen gelse güzel olurdu ama maalesef gelmeyecek
Büyük ihtimalle Karanlık mod gelecek gelmezse saçmalık olur

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Karanlık mod gelecek gelmezse saçmalık olur
Betada karanlık mod desteği yok. Karanlık mod var ama sistem düzeyinde değil. Ayarlar falan beyaz kalıyor. Android 9a özgü bisey karanlık mod 8de tam randıman yok, geliştirmeye niyetleri de yok altı üstü biraz daha png ekleyecekler sisteme ama yok. Hızlı ayarlarda dark Mode açma kapama yok, geliştirici seçeneklerinden açılıp kapanıyor.

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Betada karanlık mod desteği yok. Karanlık mod var ama sistem düzeyinde değil. Ayarlar falan beyaz kalıyor. Android 9a özgü bisey karanlık mod 8de tam randıman yok, geliştirmeye niyetleri de yok altı üstü biraz daha png ekleyecekler sisteme ama yok. Hızlı ayarlarda dark Mode açma kapama yok, geliştirici seçeneklerinden açılıp kapanıyor.
Peki Redmi 5 Plus Android 9 alacakmı ?

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Hocam inşallah yarın alırız güncellemeyi redmi 5 plus için sabırsızlıkla bekliyorum

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12

Evet maalesef karanlık mod gelmeyecek sadece geliştirici seçeneklerinden açılıp kapanacak ne kadar randıman verir bunu bu hafta içi inşallah göreceğiz yani xiaomi diyor ki miui 11 amiral gemileri için geldi eski cihazlar fazla sevinmesin fazla bir beklenti içinde olmayanlar karlı çıkacak bence ne karanlık mod, nede always on display bizde yok maalesef cihaz yaşlandı değiştir diyor yani özetle xiaomi işin özü saçma olsada bu..

Üst Alt