MIUI 11 Redmi 5 Plus Miroom Stabil 11.0.3.0 İndirme ve Kurulum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
11.0.2 kullanıyodum. Bir haftaya yakın oluyor 0.3 e güncelledim. Yağ gibi akan ekran donup kalmaya başladı. Hiçbir şekilde tepki vermiyor. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor.
Aynı benim telefonda olduğu gibi , telefon dokunmatiğinizde sorun var . Donanımsal bir sorun ama yazılımla da ilgili . Eu romda günde 1 kez yaşıyorsanız miroomda 5 kere revosta 10 kere port romlarda 15 kere yaşarsınız. Çözümü de ekran değişimi

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Bu romda ekran süresi nasıl acaba,bide adım sayar çalışıyor mu?

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Bu romda ekran süresi nasıl acaba,bide adım sayar çalışıyor mu?
şimdiye kadar gördüğüm denediğim test ettiğim en mükemmel abartmıyorum harikulade bir rom diyebilirim.redmi 5 plus 4/64 kullanıyorum. bootloader kilidini açıp orangefox yükleyip bu romu yükledim.. ve yemin ediyorum hiçbir rom bu kadar mükemmel değil kesin ve net söylüyorum. ilk dikkat ettiğim bu romda batarya süresi mükemmel ... romdaki akıcılık kasmama donmama olayı harika... kamera orjinal stock romdaki mi kamera.. ve hiçbir romda görmediğim özellikte (stock miui 11 yeni hariç) 4.5g şebekenin bu romda çok hızlı çalışması. isteyen deneyebilir benim gibi.. şuan 3 hafta oldu kullanıyorum. elimden düşürmediğim telefon şuanda 2 günü rahat çıkarıyor... oyun falanda oynamam zaten. klasik haber okuma facebook whatsup instagram vb... redmi 5 plus yani kodadı (vince) kullananlar çekinmeden korkmadan tereddüt etmeden bu romu kurup kullanabilirler. Ha bu arada bu romda miui stocktaki gibi reklamlar yok hiçbir uygulamada... reklamsız rom bilginize....
Tek kelimeyle mükammel.....Kurun görün derim..... saygılarımla®
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdiye kadar denediğim custom romlar alttadır
Aosp extended v6.7 - 7
Lineageos 17
İonos 2.4a
Pixelexperince 9 plus - 10
crdroid v6.3
Resurection remix
Üstte kullandığım romların hepside bugludur isteyen deneyebilir görebilir benim gibi...
saygılarımla®

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
şimdiye kadar gördüğüm denediğim test ettiğim en mükemmel abartmıyorum harikulade bir rom diyebilirim.redmi 5 plus 4/64 kullanıyorum. bootloader kilidini açıp orangefox yükleyip bu romu yükledim.. ve yemin ediyorum hiçbir rom bu kadar mükemmel değil kesin ve net söylüyorum. ilk dikkat ettiğim bu romda batarya süresi mükemmel ... romdaki akıcılık kasmama donmama olayı harika... kamera orjinal stock romdaki mi kamera.. ve hiçbir romda görmediğim özellikte (stock miui 11 yeni hariç) 4.5g şebekenin bu romda çok hızlı çalışması. isteyen deneyebilir benim gibi.. şuan 3 hafta oldu kullanıyorum. elimden düşürmediğim telefon şuanda 2 günü rahat çıkarıyor... oyun falanda oynamam zaten. klasik haber okuma facebook whatsup instagram vb... redmi 5 plus yani kodadı (vince) kullananlar çekinmeden korkmadan tereddüt etmeden bu romu kurup kullanabilirler. Ha bu arada bu romda miui stocktaki gibi reklamlar yok hiçbir uygulamada... reklamsız rom bilginize....

Aosp extended v6.7 - 7
Lineageos 17
İonos 2.4a
crdroid v6.3
Resurection remix
Üstte kullandığım romların hepside bugludur isteyen deneyebilir görebilir benim gibi...
saygılarımla®
Hocam sizin kamerada aldığınız yeşil ekran hatası stock kamerada mı yoksa gcam de mi oluyor

Son düzenleme:

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Stockta sorun yok custom romlarda oluyor.gcamde dahil

Miroom v11.03 tek geçerim. Bu rom 10 üzerinden 10

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Kamera > ayarlar > gelişmiş ayarlar > hdr gelişmiş ayarlar > hdr resim kalitesini 100'e getirin. Eğer olmazsa kamera uygulamasını zorla durdurup bir daha deneyin.

İngilizcesini gördüm de size yazayım dedim. Bir deneyin isterseniz.

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
Kamera > ayarlar > gelişmiş ayarlar > hdr gelişmiş ayarlar > hdr resim kalitesini 100'e getirin. Eğer olmazsa kamera uygulamasını zorla durdurup bir daha deneyin.

İngilizcesini gördüm de size yazayım dedim. Bir deneyin isterseniz.
Çok sağol bu romdan artık dönmeye niyetim yok pek.çünkü olacağının yüzde yüz garantisi yok Eray kardeş.miroom süper ötesi imiş. Bu romda hiçbir sorunum yok. Çok teşekkür ederim yinede.kamera problemini sadece diğer aosp custom romlarda yaşadım

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Çok sağol bu romdan artık dönmeye niyetim yok pek.çünkü olacağının yüzde yüz garantisi yok Eray kardeş.miroom süper ötesi imiş. Bu romda hiçbir sorunum yok. Çok teşekkür ederim yinede.kamera problemini sadece diğer aosp custom romlarda yaşadım
Bende uzun süre aosp kullanınca miui özlemi başlıyor :) Miroom kurabilirim belki

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Ben merak ettim ne kadar yi olabilir eu da oldukça akıcıydı

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9

Aosp extended v6.7 - 7
Lineageos 17
İonos 2.4a
crdroid v6.3
Resurection remix
saygılarımla®
Hocam tamam iyi güzelde ama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?

Üst Alt