MIUI 11 Redmi 5 Plus Miroom Stabil 11.0.3.0 İndirme ve Kurulum

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Denedim. Adımsayar çalışıyor. Çok üst düzey bir akıcılık yok. bazı ek özelleştirmeler eklenmiş. simge gölgesi gibi. onun dışında birşey görmedim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Denedim. Adımsayar çalışıyor. Çok üst düzey bir akıcılık yok. bazı ek özelleştirmeler eklenmiş. simge gölgesi gibi. onun dışında birşey görmedim.
Benim ekranda biraz sorun var, dokunmatik basmıyor bazen. Yuzde 60 yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Miroom revos ve port romlarda gunde 7 8 defa ikişer üçer dakika ekran tamamen donuyor. Euda ise bazen haftada bir. Benim redmi 5 plusta eu kullanmam ve önermem bu yüzden. Yoksa diğer romlarin da eudan çok farkı yok ve iyiler. Asla başkaları gibi rom fanatikligi yapmam ve kimseye diretmem. Isteyen istediği gibi kullanır telefonunu. Ama konusunu açmama rağmen miroom bana bir tık daha uzak çünkü eu mod simgelerini kullanmıyor ve bu yuzden simgelerin yarısından çoğu ortası beyaz kalıyor

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Konuyla alakasız ama Havoc OS 3.2 sürümlü roma geçtiğimden beri telefon resmen uçuyor. Tam ekran uyumu da olması mükemmel bir duruma getiriyor romu. Yeni kullanmaya başladım romu ama eğer bu şekilde devam ederse katiyen dönmem :D

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Konuyla alakasız ama Havoc OS 3.2 sürümlü roma geçtiğimden beri telefon resmen uçuyor. Tam ekran uyumu da olması mükemmel bir duruma getiriyor romu. Yeni kullanmaya başladım romu ama eğer bu şekilde devam ederse katiyen dönmem :D
Gaaps lı olan mı? gaaps sız olan mı kurdunuz?

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Aosp sevenlere bliss rom build ediyorum yapabilirsem ve çıkan problemleri çözebilirsem unofficial stabil build olarak paylaşabilrim onu yazayım.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bliss i buildleyecektim de vazgeçtim o kadar gerekli alanım yok bilgisayar da o romu buildlemek için. İnternet de ayrı konu.

onuc0bir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Benim ekranda biraz sorun var, dokunmatik basmıyor bazen. Yuzde 60 yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Miroom revos ve port romlarda gunde 7 8 defa ikişer üçer dakika ekran tamamen donuyor. Euda ise bazen haftada bir. Benim redmi 5 plusta eu kullanmam ve önermem bu yüzden. Yoksa diğer romlarin da eudan çok farkı yok ve iyiler. Asla başkaları gibi rom fanatikligi yapmam ve kimseye diretmem. Isteyen istediği gibi kullanır telefonunu. Ama konusunu açmama rağmen miroom bana bir tık daha uzak çünkü eu mod simgelerini kullanmıyor ve bu yuzden simgelerin yarısından çoğu ortası beyaz kalıyor
11.0.2 kullanıyodum. Bir haftaya yakın oluyor 0.3 e güncelledim. Yağ gibi akan ekran donup kalmaya başladı. Hiçbir şekilde tepki vermiyor. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
11.0.2 kullanıyodum. Bir haftaya yakın oluyor 0.3 e güncelledim. Yağ gibi akan ekran donup kalmaya başladı. Hiçbir şekilde tepki vermiyor. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor.
Hocam eu ya geçin. Eu akıyor.

Üst Alt