Tema Red Dawn (Tema Markette Yayında) Ottoman

• Konbuyu başlatan Ottoman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 267
  • Görüntüleme 21K

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Beklemenize gerek yok bende global rom kullanıyorum ama Temayı kullanıyorum. Bölgeyi hindistan yapın ilk sayfadaki tema linkini başka tarayıcı da açın ben uc Browser ile açtım direk tema uygulamasını açıyor Ottomanın teması açılıyor yükleyin işiniz bitince de geri bölgenize dönün.

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Yapamayan arkadaşlar!
Ben de global kullanıyorum bende de görünmüyordu şöyle yaptım oldu.
Öncelikle Ottoman hocamın daha önceki temalarından birini indirmişseniz sorun yok indirmemişseniz indirin. Bölgeyi Hindistan yapıp tema mağazasına girip Ottoman hocanın indirdiğiniz eski temasına tıklayın orda geliştirici Ottomana tıklayın bütün temaları listeleniyor ve red dawn temasını da göreceksiniz, indirip kurun temayı sonra bölgeyi değişin.Bende ne yaptıysam başka türlü olmadı en son bu yöntemle indirdim ve kullanıyorum.

hoperose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
redmi note6 pro
Konular
3
Ellerine sağlık hocam. Gerçekten güzel bir tema olmuş. Mavi temadan sonra bunu da beğendim. Ama global de şu an yorum yazamıyorum. tema markete gelince yazacağım oradan da yorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Beklemenize gerek yok bende global rom kullanıyorum ama Temayı kullanıyorum. Bölgeyi hindistan yapın ilk sayfadaki tema linkini başka tarayıcı da açın ben uc Browser ile açtım direk tema uygulamasını açıyor Ottomanın teması açılıyor yükleyin işiniz bitince de geri bölgenize dönün.
Yapamayan arkadaşlar!
Ben de global kullanıyorum bende de görünmüyordu şöyle yaptım oldu.
Öncelikle Ottoman hocamın daha önceki temalarından birini indirmişseniz sorun yok indirmemişseniz indirin. Bölgeyi Hindistan yapıp tema mağazasına girip Ottoman hocanın indirdiğiniz eski temasına tıklayın orda geliştirici Ottomana tıklayın bütün temaları listeleniyor ve red dawn temasını da göreceksiniz, indirip kurun temayı sonra bölgeyi değişin.Bende ne yaptıysam başka türlü olmadı en son bu yöntemle indirdim ve kullanıyorum.
Teşekkürler arkadaşlar Temayı yükleme yapmayan arkadaşlara bilgi oldu. Güle güle kullanın :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ellerine sağlık hocam. Gerçekten güzel bir tema olmuş. Mavi temadan sonra bunu da beğendim. Ama global de şu an yorum yazamıyorum. tema markete gelince yazacağım oradan da yorum.
Teşekkür ederim hocam. Aynen hocam maviden sonra iyi geldi sanırım. Markette de ki yorumunuz içinde şimdiden teşekkür ederim. :)

Mitub

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mitub
Cihazım
Mı 5
Konular
0
Ağa bağlanmıyor sorununu nasıl çözebiliriz.bolge Hindistan seçili ancak temalarda neye tiklasam ağa bağlanmıyor uyarısı aliyorum

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ağa bağlanmıyor sorununu nasıl çözebiliriz.bolge Hindistan seçili ancak temalarda neye tiklasam ağa bağlanmıyor uyarısı aliyorum
Ayarlardan Temalar uygulamasının önbellek ve verileri temizleyerek tekrar deneyim hocam.

Mitub

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mitub
Cihazım
Mı 5
Konular
0
Ayaralardan temalara baktığımda on belleği temizle seçeneği yok yüklü temalar ve daha fazlası seçeneği çıkıyor.on belleği temizlemenin başka bir yeri olmali

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ayaralardan temalara baktığımda on belleği temizle seçeneği yok yüklü temalar ve daha fazlası seçeneği çıkıyor.on belleği temizlemenin başka bir yeri olmali
Hocam Telefon Ayarlar menüsü/Uygulamaları Yönete girin, arama kısmından temalar uygulamasını bulun ve işlemi oradan gerçekleştirin.

Üst Alt