Oyun Pubg mobile 1.6 60-90 fps oynama (3 alternatifli)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kare hızı artıyor ancak grafik ayarında hiçbir değişiklik göremedim deneysel amaçlı indirmiştim :)

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Hocam Active.sav dosyası kontrol ve hassasiyet ayarlarını sıfırlamaz kesinlikle . Sadece genel ayarlarında değişme olur . Örneğin ; dikiz ateş girdiğinde kapanmış olabilir .
Geri kalanı için sorunsuz kullanabilirsiniz .

Eğer ki damage.sav aim_asist.sav benzeri bir sav dosyası kullanılmış ise ( bunu da config dosyasını yapan sadece ekler ) bunlar hassasiyet ayarları veya kontrol ayarlarında değişiklik sağlar ve paks dosyaları da aynı şekilde değişiklik sağlayabilir.

Örnek veriyorum yine OP dosyasının silinmesi tüm indirmeleri siler haritalar vs rawdata silinmesi karekter animasyonları ve grafik değerlerini etkiler komple config dosyasını silmen herhangi bir etki yapmaz ( 60 FPS gider 3.1 güncelleme ile ).
İlgine çok teşekkür ederim hocam, ben bu dosyayı attığımda kontrol ayarları 4 parmak ve jiroskop açık şekilde başladı oyun, dosyaları değiştirince de bendeki ayar olan 2 parmak tanımlandı gene, onu demek istemiştim, ama hdr ayarına kadar 60 fps olayı çok iyi cidden

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Biraz işlerim var. Daha güncel dosyayı yükleyecegim uygun zamanda..
Mevcut dosyada kesinlikle hassasiyet ayarları değişmez.
Ayrıca cloud diye birşey var. Mevcut en iyi kontrol ve hassasiyet ayaklarımızı cloud a yükleyin... Bi gün hassasiyet yada kontrol ayarlarınız değişirse bi tıkla geri getirirsiniz :)

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Biraz işlerim var. Daha güncel dosyayı yükleyecegim uygun zamanda..
Mevcut dosyada kesinlikle hassasiyet ayarları değişmez.
Ayrıca cloud diye birşey var. Mevcut en iyi kontrol ve hassasiyet ayaklarımızı cloud a yükleyin... Bi gün hassasiyet yada kontrol ayarlarınız değişirse bi tıkla geri getirirsiniz :)
Güncel dosya için bir çalışma varmı hocam

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Hocam ilginize teşekkür ederim, geçen gün aynen böyle bir dosyayı buldum tecrübe etmek istedim, 90 fps dahil çıktı seçeneklerde ama hdr yapmak isterken altta çıkan aşırı, akıcı, yüksek gibi seçenekler çıkmıyordu. Bu yüzden hdr seçince aşırı donma ve kare kaybı oluyordu ama akıcı, dengeli ve hd seçeneklerde sorunsuzdu sadece hdr sorunluydu, bu dosyada bu sorun varmı acaba denedinizmi

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Hocam ilginize teşekkür ederim, geçen gün aynen böyle bir dosyayı buldum tecrübe etmek istedim, 90 fps dahil çıktı seçeneklerde ama hdr yapmak isterken altta çıkan aşırı, akıcı, yüksek gibi seçenekler çıkmıyordu. Bu yüzden hdr seçince aşırı donma ve kare kaybı oluyordu ama akıcı, dengeli ve hd seçeneklerde sorunsuzdu sadece hdr sorunluydu, bu dosyada bu sorun varmı acaba denedinizmi
Hocam 90 FPS + hdr ye aldığın da böyle bir sorun çıkıyorsa FPS değerin 17 ye düşüyordur . 90 FPS paks dosyası şeklinde miydi ? Yada sadece 60 FPS + hdr de oynasanız bir sorun olur mu

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Hocam 90 FPS + hdr ye aldığın da böyle bir sorun çıkıyorsa FPS değerin 17 ye düşüyordur . 90 FPS paks dosyası şeklinde miydi ? Yada sadece 60 FPS + hdr de oynasanız bir sorun olur mu
Yok hocam benim cihaz zaten 60 fps, istesem de 90 fps alamam ki amacım 90 fps değildi zaten, tek amacım Hdr açılması, bundan önceki paylaşımınızda sorunsuz kullanıyordum ama bunda malesef hata aldım Hdr seçeneğinde, sizin paylaştığınız dosyayı deniyorum şimdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam HD grafiklere alınca bütün seçenekler aktif mesela, ama HDR seçince önceden denediğim dosya gibi buda hata veriyor HDR modda

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-19-22-09-43-481_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2021-05-19-22-09-43-481_com.tencent.ig.jpg
    715,1 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20210519_220958.jpg
    IMG_20210519_220958.jpg
    164,7 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Üst Alt