Yardım PUBG için klavye mouse baglama

berraberra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI
Cihazım
MIUI 6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10
Telefon Modeli
MIUI 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar !
Forumda yeni ve ilk konumu buraya açtım, sorunun burada çözülebileceğini düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim,

MI6 6/6 64 GB cihaz a pubg oyunu için kalavye ve kaide bağlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim ?.

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Merhaba arkadaşlar !
Forumda yeni ve ilk konumu buraya açtım, sorunun burada çözülebileceğini düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim,

MI6 6/6 64 GB cihaz a pubg oyunu için kalavye ve kaide bağlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim ?.
Hocam yapacağınız şey adil değil oyun zevkini kaçırıyor

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
birde takımda pc oyuncusu var ise , s,z,de pc oynayanların yanına atar oyun , busebeple havada takla atarken olurseniz genelde bundandır yada hileci vardır

ancak kimse dikkat etmiyor bu duruma arkadaş pc de sen telefonda olursan zaten awm kar98 ile tekte kafa atarlar : )

Oyla:

berraberra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI
Cihazım
MIUI 6
Konular
2
birde takımda pc oyuncusu var ise , s,z,de pc oynayanların yanına atar oyun , busebeple havada takla atarken olurseniz genelde bundandır yada hileci vardır

ancak kimse dikkat etmiyor bu duruma arkadaş pc de sen telefonda olursan zaten awm kar98 ile tekte kafa atarlar : )
Aynen öyle bir durum var , ben mobilde sağa sola dönme veya hedef alma da zorlanirken rakip nerdeyse havada vuruyor, sanırım hileci ama 1 değil 2 değil sürekli oluyor bu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca , 4 lu takım ile oynarken takım arkadaşlarına hangi cihazla oynuyorsun dediğimde PC diye de oluyor

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Aynen öyle bir durum var , ben mobilde sağa sola dönme veya hedef alma da zorlanirken rakip nerdeyse havada vuruyor, sanırım hileci ama 1 değil 2 değil sürekli oluyor bu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca , 4 lu takım ile oynarken takım arkadaşlarına hangi cihazla oynuyorsun dediğimde PC diye de oluyor

pc varsa zaten zorlanırsın normal adam seke seke de ateş eder , telde yapamazsın bunu ,
hileci olduğunu düşündüğünüz var ise de ölünce sizi vuranı izleyin şükayet edin bir durum olursa ama bence pc dekilerle oynadığınızdan kaynaklı ,

Oyla:
Üst Alt