Yardım PUBG için klavye mouse baglama

berraberra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI
Cihazım
MIUI 6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10
Telefon Modeli
MIUI 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar !
Forumda yeni ve ilk konumu buraya açtım, sorunun burada çözülebileceğini düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim,

MI6 6/6 64 GB cihaz a pubg oyunu için kalavye ve kaide bağlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim ?.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Klavye ile oynamak istiyorsanız bilgisayardan oynayın. Yoksa oyunun tadı kaçar değil mi:)

Oyla:

berraberra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI
Cihazım
MIUI 6
Konular
2
Bu ban sebebi. Kullanmak için octopus (galiba oydu) uygulamasını kullanmak gerekli. Ve pubg bunu algılıyor. Anında ben sebebi.
Tam anlamadım ama sanırım açmış olduğum konudan ötürü Ban yemem lazım, art niyetli biri değilim , ilk mesajım ve konum burada , maalesef forum kuralları için acemiyim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim sorunum, klavye ve mauseyi org şeklinde bağlayarak, telefonda işlem görmemek . Yani, kalavye ve fareyi org ile telefona tanitamamdim ,

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Tam anlamadım ama sanırım açmış olduğum konudan ötürü Ban yemem lazım, art niyetli biri değilim , ilk mesajım ve konum burada , maalesef forum kuralları için acemiyim.

Hocam siz yanlış anladınız arkadaş oyun içi ban sebebi olduğundan bahsediyor.:)

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31

Benim sorunum, klavye ve mauseyi org şeklinde bağlayarak, telefonda işlem görmemek . Yani, kalavye ve fareyi org ile telefona tanitamamdim ,
Forumdan değil oyundan Ban yersiniz. Pubgde böyle ek ekipmanlar kullanmak yasak.

Oyla:

berraberra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI
Cihazım
MIUI 6
Konular
2
Klavye ile oynamak istiyorsanız bilgisayardan oynayın. Yoksa oyunun tadı kaçar değil mi:)
Maalesef 4 Çiğdemli qudro pc ve bios özürlü anakartim var , ram kilo kilina

Forumdan değil oyundan Ban yersiniz. Pubgde böyle ek ekipmanlar kullanmak yasak.
Öylede , ikili veya 4 lu takıma girdiğimde tek kaldığım zaman , 2 li veya fazlası aynı takım a ateş açamıyorum, acsamda adam havada vuruyor, ben telefonla donemeiyorum bile :)

Sorunum neden kaynaklanabilir, nasıl çözebiliriz bilen yok mu?

Son düzenleme:
Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar !
Forumda yeni ve ilk konumu buraya açtım, sorunun burada çözülebileceğini düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim,

MI6 6/6 64 GB cihaz a pubg oyunu için kalavye ve kaide bağlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim ?.
YouTube da bağlayanlarin videosunu izledim. Dikkat edersen mause hep geç tepki veriyor. Mause bağladığın zaman telefona pc deki gibi verim alamazsın pub g içerisinde. O yüzden hiç tavsiye etmiyorum.
Ama eğer oyunu çok oynuyorum ve iyi oynamak istiyorum dersen pub g oyun konsolları var. Ben bir takım alışmıştim. Eğer alışırsan mause+klavye ile oynadığından daha rahat ve iyi oynarsın konsol ile.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Maalesef 4 Çiğdemli qudro pc ve bios özürlü anakartim var , ram kilo kilina

Öylede , ikili veya 4 lu takıma girdiğimde tek kaldığım zaman , 2 li veya fazlası aynı takım a ateş açamıyorum, acsamda adam havada vuruyor, ben telefonla donemeiyorum bile :)

Sorunum neden kaynaklanabilir, nasıl çözebiliriz bilen yok mu?
Hocam yoksa yapacak birşey yok. Mobilden oynuyorsanız mobil gibi oynamak zorundasınız. Gerisi hiledir.

Oyla:

berraberra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI
Cihazım
MIUI 6
Konular
2
Teşekkür ederim, elimde halı hazirda klavye ve mauseyi olunca denemek istedim, ama çok oynayan biri olarak konsol almayı düşünüyorum,

Oyla:
Üst Alt