İnceleme [ Port ] Redmi Note 4X Miroom MIUI 11

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Buradaki sürümler

Bu sürümler halen beta sürümleri, uğraşmak istemiyorsanız kararlı sürümleri yükleyip kullanın derim.QUOTE]
Buradaki sürümler

Bu sürümler halen beta sürümleri, uğraşmak istemiyorsanız kararlı sürümleri yükleyip kullanın derim.

3 gün kullandım, parmakizini de, gps de kullandım. Pek bir sorunla karşılaşmadım. Bugün China Beta 9.10.10 çıktı denemek için ona geçtim. Fakat 14 Ekimde Mi-Room 9.10.10 paylaşılınca tekrar Mi-Room a geçeceğim.
Benimde sıkıntım o kararlı sürüm hangisi yazmıyor. Yada bunu belirten şeyi ben bilmiyorum

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Benimde sıkıntım o kararlı sürüm hangisi yazmıyor. Yada bunu belirten şeyi ben bilmiyorum

Redmi Note 4X için herhangi bir kararlı sürüm yok MIUI 11 adına ilerleyen günlerde yayınlanacaktır.Port romlar başlı başına sıkıntılı zaten.Bu romların hepsi Android 9 tabanlı.MIUI 11 stabil sürümü Redmi Note 4X için ANdroid 7 sürümü üzerine kurulmuş olarak gelecek.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Redmi Note 4X için herhangi bir kararlı sürüm yok MIUI 11 adına ilerleyen günlerde yayınlanacaktır.Port romlar başlı başına sıkıntılı zaten.Bu romların hepsi Android 9 tabanlı.MIUI 11 stabil sürümü Redmi Note 4X için ANdroid 7 sürümü üzerine kurulmuş olarak gelecek.
Teşekkürler bilgi için

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Romlarin ikisininde denedim stabil değil parmak izi okuyucu yok GPS sorunları mevcut özellikle şuan miroom sorunlu buglar ve dil sorunları var indirmemekte fayda var 9.10.10 denedim oda aynı parmak izi yok

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Yarın ki Port olmayan MI Room sürünü bekleyin Android 7 cihazlar için hata düzeltmeleri var.
Hocam öncelikle hayırlı akşamlar şuan 9.10.10 testindeyim android 9
GPS çalışıyor test ettim parmak izi çalışmıyor biraz onu zorladım onun dışında şimdilik sorun yok gibi sistemde ama parmak izi olmaması baya eksikliğini hissettirdi sorunları ve problemleri nurdan yazarım

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
miroom ve minovo android 7 tabanlı gayet iyi bence

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
Hocam öncelikle hayırlı akşamlar şuan 9.10.10 testindeyim android 9
GPS çalışıyor test ettim parmak izi çalışmıyor biraz onu zorladım onun dışında şimdilik sorun yok gibi sistemde ama parmak izi olmaması baya eksikliğini hissettirdi sorunları ve problemleri nurdan yazarım
Mi-Room 9.10.10 yükledim, bir kaç saattir kullanıyorum. Parmak izini sorunsuz kullanıyorum, siz nasıl bir sorunla karşılaştınız?

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Mi-Room 9.10.10 yükledim, bir kaç saattir kullanıyorum. Parmak izini sorunsuz kullanıyorum, siz nasıl bir sorunla karşılaştınız?
Rom android 9 mu? Sanırım Çin betasindan Port. Stable sürüm yayınlanacakmiymis miroom dan? Teşekkürler

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
Rom android 9 mu? Sanırım Çin betasindan Port. Stable sürüm yayınlanacakmiymis miroom dan? Teşekkürler

Android 7 temelli miui 11 china beta sürümü. Mi-room bundan sonra android 7 ve 8 sürümleri üzerine rom yayınlamayacaklarmış.

Üst Alt