İnceleme [ Port ] Redmi Note 4X Miroom MIUI 11

halil.halil2000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0
Verdiğiniz linkte Türkçe dil ekli mi? Ekliyse 26.9.9 sürümü çıktı, üstüne yüklesek dil sorunu olur mu?
Türkçe olması için tekrar işlem yapılması gerekir.Ben iki sürümü de denedim fark yok ikisi de aynı,belki ufak bir düzeltme ilave etmiş olabilirler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Türkçe olması için tekrar işlem yapılması gerekir.Ben iki sürümü de denedim fark yok ikisi de aynı,belki ufak bir düzeltme ilave etmiş olabilirler.
Benim verdiğim linkte türkçe mevcut.

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim verdiğim linkte türkçe mevcut.
Mi room 26.9.9 yükledim, gayet stabil ve düzgün çalışıyor. Günlük kullanımda hatayla karşılaşmadım.

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25

Bunlardan birini deneyen varmı arkadaşlar.

oktayakgoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi 4
Konular
3
whatsapp zil sesini sistemin kendi seslerinden seçmezseniz bildirim sesi gelmiyor.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Mi room 26.9.9 yükledim, gayet stabil ve düzgün çalışıyor. Günlük kullanımda hatayla karşılaşmadım.

Yukardaki arkadaş denemiş bence bende ilk defa rom değişicem xiaomi mido da kararlı sürüm değil galiba bunlar! Kararlı sürümü bir türlü çözemedim hangisi kararlı hangisi beta yanında bunu belirten bir ifade yok!

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0

Xiaomi.eu port olan yani 2.linktekini denedim, günlük kullanımda pek beğenmedim. 1. linktekini de denedim ama sadece göz attım, bişey yazabilecek kadar deneyimlemedim. Ama MiRoom MIUI 11 26.9.9 sürümü fena değildi. Günlük kullanımda pek sorunla karşılaşmadım.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Xiaomi.eu port olan yani 2.linktekini denedim, günlük kullanımda pek beğenmedim. 1. linktekini de denedim ama sadece göz attım, bişey yazabilecek kadar deneyimlemedim. Ama MiRoom MIUI 11 26.9.9 sürümü fena değildi. Günlük kullanımda pek sorunla karşılaşmadım.
Beta mı kararlı mı bunu nasıl anlıyıcam miroom da bana bunu açıklayan daha biri yok sen bana bunu anlatabilir misin çünkü bende samsungta yüklüyordum ama bunda ilk defa deniyicem mesela onlarda belliydi beta veya kararlı bunlara bakıyom bakıyom çözemiyom kararlı mı değil mi? Bir ara twrp atarken izlediğim videoda ayrıntılı değildi mi de kaldı açamadım cihazı bidaha böyle bir durum yaşamak istemiyorum açıkçası

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hocam GPS parmak izi sorunu felan yazıyor kaç gün kullandınız

fatihdemirbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
Buradaki sürümler
Beta mı kararlı mı bunu nasıl anlıyıcam miroom da bana bunu açıklayan daha biri yok sen bana bunu anlatabilir misin çünkü bende samsungta yüklüyordum ama bunda ilk defa deniyicem mesela onlarda belliydi beta veya kararlı bunlara bakıyom bakıyom çözemiyom kararlı mı değil mi? Bir ara twrp atarken izlediğim videoda ayrıntılı değildi mi de kaldı açamadım cihazı bidaha böyle bir durum yaşamak istemiyorum açıkçası
Bu sürümler halen beta sürümleri, uğraşmak istemiyorsanız kararlı sürümleri yükleyip kullanın derim.

Hocam GPS parmak izi sorunu felan yazıyor kaç gün kullandınız
3 gün kullandım, parmakizini de, gps de kullandım. Pek bir sorunla karşılaşmadım. Bugün China Beta 9.10.10 çıktı denemek için ona geçtim. Fakat 14 Ekimde Mi-Room 9.10.10 paylaşılınca tekrar Mi-Room a geçeceğim.

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Üst Alt