Rom [Port] [Miui 7] [7.4.10] [Kararlı] For Discovery Elite

Sizce rom nasıl?

• Çok iyi

Oy: 10 58,8%
  • Normal

Oy: 4 23,5%
  • Baya kötü

Oy: 0 0,0%
  • İdare eder

Oy: 3 17,6%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

haroldwran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harold
Cihazım
GN Elite
Konular
0
Dediniz sıkıntıların hiç birini yaşamadım cihazında sorun olabilir veya yanlış yükleme yapıyorsundur

Sadece v4 yüklemen yeter

Sim kartta malesef kişileri okumuyor Stock Roma dönüp kişilerinizi depolamaya aktarin miui roma geçince depolamadan içe aktarirsiniz
Teşekkürler hocam kolay gelsin

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Hocam titanyum bende kullanıyorum dediğin sıkıntı hiç almadim

Sorunu buldum hocam, Poweramp ve Poweramp full version unlocker (legal) ikilisinden herhangi birini titanium ile geri yüklemek istediğimde sorun oluyor. Titanium devam edemiyor ve cihazı restart yapmak istediğimde de açılmıyor. Belki Google play'den yüklenince sorun kalmaz. Ne kadar ilginç... :)

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
titanium backup sorununu bende cok yasadım çözümü bir türrü bulamadım

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
acaba v1-v2-v3 hepsini pes pesemi yüklemek gerekiyo

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Arkadaşlar Titanium backup ta bu gibi sorunlar her zaman vardır. Çünkü eski yedeğiniz bir önceki sürümdeki aldığınız ve dosya yerlerinin farklı kayıt altına alındığı bir yedektir. Şöyle düşünün android 5.0 dan 6.0 geçtiğiniz zaman menüler dahil dosyaların kayıt yerleri değişir, burada ki olayda bu modlar arasında geçiş yaparken de aldığınız yedek eski yerini bulmak istediği zaman hata verecektir. Bunun kesin çözümü PC üzerinden yedek almanız.

erhanh.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Elite
Konular
0
Sorunu buldum hocam, Poweramp ve Poweramp full version unlocker (legal) ikilisinden herhangi birini titanium ile geri yüklemek istediğimde sorun oluyor. Titanium devam edemiyor ve cihazı restart yapmak istediğimde de açılmıyor. Belki Google play'den yüklenince sorun kalmaz. Ne kadar ilginç... :)

Evet son bir defa daha sistem göçtükten sonra anladım ki, bu romun poweramp ile arasında bir sorun var... :) Google play üzerinden yükleme yaparken de yine aynı şekilde yükleme yarıda kaldı ve telefonu restart ettiğimde telefon açılmadı maalesef.. Onun dışında rom gayet güzel çalışıyor maaşallah. Sadece rastladığım ve çok ta önemli olmayan iki problem, ekran yoğunluğunu 460 piksele alınca kilit ekranındaki saat ve sahip bilgileri kayma yapıyor, 420 piksele alınca ise, telefon çeviricide arama tuşunun iki yanındaki tuşların görüntüsü kayboluyor ama yine de sorunsuz işliyor, kullandığım kadarıyla gerisi süper. Tekrar teşekkürler...

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Evet son bir defa daha sistem göçtükten sonra anladım ki, bu romun poweramp ile arasında bir sorun var... :) Google play üzerinden yükleme yaparken de yine aynı şekilde yükleme yarıda kaldı ve telefonu restart ettiğimde telefon açılmadı maalesef.. Onun dışında rom gayet güzel çalışıyor maaşallah. Sadece rastladığım ve çok ta önemli olmayan iki problem, ekran yoğunluğunu 460 piksele alınca kilit ekranındaki saat ve sahip bilgileri kayma yapıyor, 420 piksele alınca ise, telefon çeviricide arama tuşunun iki yanındaki tuşların görüntüsü kayboluyor ama yine de sorunsuz işliyor, kullandığım kadarıyla gerisi süper. Tekrar teşekkürler...
Powerapp için bişey yapamam evet bende denedim yüklenmedi :( dpi ayarları için v5 mod gelicek yakinda

scienceman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasar
Cihazım
GM ELİTE
Konular
0
Murat merhaba. Öncelikle ellerine sağlık çok güzel bir rom. Ben v4 yükledikten sonra android.process.media hatası almaya başladım, telefonu yeniden başlayınca düzeliyor fakat bir süre sonra tekrar başlıyor . Nasıl giderebilirim bunu acaba. Bir yolu var mı.

Murat19

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Gm Elite
Konular
4
Murat merhaba. Öncelikle ellerine sağlık çok güzel bir rom. Ben v4 yükledikten sonra android.process.media hatası almaya başladım, telefonu yeniden başlayınca düzeliyor fakat bir süre sonra tekrar başlıyor . Nasıl giderebilirim bunu acaba. Bir yolu var mı.
16 GB lik mı hocam sizin cihaz 32 GB lik te o hata yok 16 GB cihazlarda o dediğin hatayı veriyor

Üst Alt