Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Peki MIUI 12.5 ne zaman gelir bir tahmininiz var mıdır
Ben f2 pro kullanırken yani 1 ay öncesinden bahsediyorum hocam, miuimix custom romda 12.5 gelmişti çoktan. Globalde almış olması lazım. Ama ben xiaominin güncelleme dağıtma mantığını hiç anlayamadım karma karışık aynı cihazlara birden fazla isimle farklı zamanlarda aynı güncellemeler geliyor, anlatırken bile kafam karıştı. :D :D

Trkrkn61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Ben f2 pro kullanırken yani 1 ay öncesinden bahsediyorum hocam, miuimix custom romda 12.5 gelmişti çoktan. Globalde almış olması lazım. Ama ben xiaominin güncelleme dağıtma mantığını hiç anlayamadım karma karışık aynı cihazlara birden fazla isimle farklı zamanlarda aynı güncellemeler geliyor, anlatırken bile kafam karıştı. :D :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Benim sürüm bu şuan

excalance

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
4
arkadaslar cihazi 10 aydir kullaniyorum Endonezya romu var hic guncellemedim plaka attiracam plakadan sonra hangi romu yuklememi tavsiye edersiniz

mustigtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Arkadaşlar merhabalar yurt dışı f2 pro kullanıcısıyım imei kaydı yapıldı cihaza bu 12.5.1.0 güncellemesi geldi bugün kurmalı miyim sizce xiaomi nin bu son güncellemelerinde imei atılan cihazlarda sorun oluyor dediler poco cihazları da kapsıyor mu bu sorun?

terkesli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SELİM TERKES
Cihazım
mi max 64gb
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bir şey danışacaktim yardımcı olursanız sevinirim telefonum poco f2 pro 8/256 Türk Telekom hattı ile sorunsuz kullanıyorum telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım Türk Telekom hattım normal çalışıyor ama onu çıkartıp başka herhangi bir hat taktığımda Vodafone veya Turkcell hattı görüyor pin kodu falan istiyor hattı görüyor ama şebeke gelmiyor bir türlü bunun nedeni nedir Türk Telekom hattımı taktığım zaman şebeke geliyor yani sadece benim sim karta şebeke geliyor başka herhangi bir sim karta şebeke gelmiyor bunun nedenini bilen var mı acaba.

Üst Alt