Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
Teşekkür ediyorum cevaplarınız için birde şunu sorayım Endonezya rom kurulu içinde MIUI 12.5 eu bu rom üzerine kurulur mu twrp den global romamı dönmem gerek yoksa
Gayet iyi hocam 11 saat ekran süreniz var, f2 prodan f3 e geçtim şimdilik pil konusunda pişmanlık yaşıyorum 4-5 saat ekran süresini geçemiyorum her zaman ki senaryoda, ekran 120hz'de iken. 7-8 saatte 60hz'de veriyor.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Teşekkür ediyorum cevaplarınız için birde şunu sorayım Endonezya rom kurulu içinde MIUI 12.5 eu bu rom üzerine kurulur mu twrp den global romamı dönmem gerek yoksa
Aynı rom üzerinde güncelleme yaparken üzerine kurabilirsiniz fakat Endonezya global veya custom rom arasında geçiş yapacaksanız temiz kurulum yapmanız gerekir. Yani olmaz temiz kurulum yapmanız gerekir.

BYYUNUSX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Poco F2 pro
Konular
1
arkadaşlar şuan en stabil rom hangisi, endo. rom kullanıyorum. ekran 5 saat alıyorum sadece. pilden memnun değilim. hangi romu tavsiye edersiniz?
güncel link ile birlikte nasıl yükleye bilirim?

Allahın Cezası

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, maalesef Pocomun ekranını kırdım. Orjinal olarak nerde değiştirebilirim ekranı. Mi storelar servis hizmeti veriyormu acaba? Birkaç yere sordum ama ya orjinal gibi en kaliteli olanı takıyoruz falan diyorlar yada orjinal deyip orjinal takmıyorlar takacakları ekranı görmek istedim orjinal olmadığı anlaşılıyor zaten. Parasını verip direk üzerindeki orjinal ekranı taktıramazmıyım acaba türkiyede, tecrübesi ve fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

onurmabeynci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi 9t - note 7
Meslek
Hekim
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, maalesef Pocomun ekranını kırdım. Orjinal olarak nerde değiştirebilirim ekranı. Mi storelar servis hizmeti veriyormu acaba? Birkaç yere sordum ama ya orjinal gibi en kaliteli olanı takıyoruz falan diyorlar yada orjinal deyip orjinal takmıyorlar takacakları ekranı görmek istedim orjinal olmadığı anlaşılıyor zaten. Parasını verip direk üzerindeki orjinal ekranı taktıramazmıyım acaba türkiyede, tecrübesi ve fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
facebookta xiaomi enes budak var ona sor orjinal parçalar onda var

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
arkadaşlar şuan en stabil rom hangisi, endo. rom kullanıyorum. ekran 5 saat alıyorum sadece. pilden memnun değilim. hangi romu tavsiye edersiniz?
güncel link ile birlikte nasıl yükleye bilirim?
MiuiMix tavsiye ederim 9-10 saat oyunsuz ekran süresi verir. Google'a yazıp telegram miuimix telegram grubundan linklere ulaşabilirsiniz hocam. Performans/Tüketim olarak çok başarılı bir rom.

Trkrkn61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Telefonumu çok kurcalamayı sevmiyorum ama özelleştirme kısmı hoşuma gitti. Sizce global kendi romunu değiştirmeli miyim ve bir riski varmıdır? Garantisi hala devam ediyor çünkü.

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Telefonumu çok kurcalamayı sevmiyorum ama özelleştirme kısmı hoşuma gitti. Sizce global kendi romunu değiştirmeli miyim ve bir riski varmıdır? Garantisi hala devam ediyor çünkü.
Garantisi varken sadece Bootloader kilidini dahi açsanız garantisi biter. En azından bitene kadar hiç ellemeyin derim ben.

Üst Alt