Yardım Pocophone f1 4g + sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Türk Telekom pocophone f1 global sürümlü ımeı kayıtlı telefonumu sistem üzerinden göremiyor bu yüzden bana 4.5 g desteği veremiyorlar ne yapmalıyım

Atmaca.1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Birde ek olarak kendi deneyimimi ekleyeyim Vodafone'da 4.5G yazmiyor 4G yazıyor fakat 4.5G yı destekliyor kullanıyorum Vodafone HD ses ve vowifi özellikleri kullanılabiliyor önemli olan ne yazdığı değil hizmeti alıyor olmamiz

Oyla:

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Birde ek olarak kendi deneyimimi ekleyeyim Vodafone'da 4.5G yazmiyor 4G yazıyor fakat 4.5G yı destekliyor kullanıyorum Vodafone HD ses ve vowifi özellikleri kullanılabiliyor önemli olan ne yazdığı değil hizmeti alıyor olmamiz
İşte bizde o hizmetler yok türk telekomda var ama biz kullanamıyoruz burdada pocoya kalıyor suç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sıkıntıyı yaşayan arkadaş Cimer e yani cumhur başkanlığı şikayet hattına veya internetten şikayette bulunursa türk Telekom konuya çözüm bulur yoksa işi çok zor
Cimer 6 ayda anca cevap verir

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
İşte bizde o hizmetler yok türk telekomda var ama biz kullanamıyoruz burdada pocoya kalıyor suç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cimer 6 ayda anca cevap verir
Hocam ALLAH AŞKINA hangi mantıkla hangi argümanla Poco'ya kalıyor diyebiliyorsunuz yahu? Sorunun tek muhattabı Türk Telekom.
Size Türk Telekom ile görüşmeniz , çağrı merkezi yeterli gelmiyorsa üst düzey yetkililerle görüşme talep etmeniz , o da olmuyorsa Türk Telekom İl/İlçe müdürlüklerine giderek destek almanız lazım diyorum ,
Siz daha sorununuzu kovalamadan kolay yola kaçarak suçu telefona atıyorsunuz.
Uğraşmaktan kaçmayın , maalesef bu ülkede sorununun , sıkıntının üzerine gitmez , dişli olmazsanız KİMSE SİZE YARDIMCI OLMAZ, İŞTEN KAÇARLAR.
Madem sorununuzu çözmek için size yardımcı olmaya çalışan insanların fikirlerini önerilerini kaale almayacaksanız , önerileri denemeden, farklı yollar aramadan kolaya kaçarak ,suçu telefona atacaksanız bu foruma yazmanın , çözüm aramanın ne anlamı var ki?

@cantara (Cantara) hocam konuya müdahil olup yardımcı olabilir misiniz? Arkadaş bizlerin önerilerini yardım çabalarına kulak vermiyor ,önemsemiyor. Belki sizin gibi bilgili birinin fikirleri ,kendisini harekete geçirir.

Son düzenleme:
Oyla:

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
4g desteği alabiliyorsunuz zaten 4.5 g desteği alıyorsunuzdur.Bu 3g icinde gcerli. operator cihazı gormuyorsa hattı 4g li Türkiye'de resmi olarak satılan bir cihaza takip 4g yi actırabilir siniz. İlla 4g+ olacak diye birşey yok. Benim köyümde 4g hızı 5 mbps iken evde 4g hızı 30 mbps , çarşıda 90 mbps oluyor. İstanbul'un birkaç merkezinde 300 u görende var. Neye göre 4g+ olacak.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
4g desteği alabiliyorsunuz zaten 4.5 g desteği alıyorsunuzdur.Bu 3g icinde gcerli. operator cihazı gormuyorsa hattı 4g li Türkiye'de resmi olarak satılan bir cihaza takip 4g yi actırabilir siniz. İlla 4g+ olacak diye birşey yok. Benim köyümde 4g hızı 5 mbps iken evde 4g hızı 30 mbps , çarşıda 90 mbps oluyor. İstanbul'un birkaç merkezinde 300 u görende var. Neye göre 4g+ olacak.
Hocam arkadaşın Türk Telekom ile çözmesi gereken bir sorunu var , yukarıda defalarca kez yaoması gerekenlerin tavsiye edildiği mesajlar var ancak arkadaş büyük ihtimalle sadece çağrı merkeziyle yetiniyor ve çağrı merkezlerindeki kişilerin çoğu yeterli bilgi birikimine sahip olmadığından sorununu çözemiyor ve bunun üzerine arkadaşta sorunun peşinden pekte gitmiyor. Sorunu ise telefona yüklüyor.
Umarım sorununa en kısa sürede çözüm bulur

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Şimdi sen gidip Ferrari alacaksın sonra tüp takıp Ferrari forumuna girip bu araba hızlı gitmiyor diyeceksin...

İşte bu ferrariciye nasıl bakılıyorsa biz de öyle bakıyoruz olaya ve soruna... Al adam gibi Turkcell kullan, Turkcell kullanacak paran yoksa neden Poco? Al redmi 4a bak keyfine. :D

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konuya ve çözüme ilişkin cevaplar ilgili arkadaşlarımız tarafından fazlasıyla ayrıntılı bir şekilde verilmiş ve söylenebilecek hemen her şey söylenmiş. Verilen önerileri uygulayıp uygulamamak, yazılan mesajları okuyup okumamak konu sahibinin tasarrufundadır ancak konu açılma amacının dışına çıkıyor. Bu nedenle konu yeni yorumlara kapatılmıştır.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt