Soru POCO X6 Pro EU ROM Nasıl Yüklenir?

metinyazici741

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
custom rom
Cihazım
smart 6
Konular
2
Sağolasın hocam direk 1.0.17 deneyeyim hazır indirmisken. Öncelikle çin romuna geçip sonradan mı eu yuklediniz yoksa direk globalden mi gectiniz? Çin romundan geçerken sıkıntı olmuyor diye biliyorum.
Hocam denediniz mi 1.0.17 sürümünü ? Yorumlarınızı bekliyorum

canerbulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
5
Tamamdır hocam merakla bekliyorum
Hocam kısa bi deneyim paylasayim önce çin romunu kurduktan sonra eu ya geçtim global romdan kat kat stabil...animasyonların tamamını kapattım şarji tamamen bitirip kapalı şarj ettim.oyunlarda global romda bir turda ( call of duty sıralama maçı ortalama 8 dakika) yüzde 4 şarj giderken bu romda yüzde 2-3 arası gidiyor( 120 FPS ultra-dusuk ayarda) sadece kaydırma esnasında ayarlar veya sayfada bazen FPS düşüşleri belli oluyor onun haricinde olumsuz bir durumla karşılaşmadım rootsuz devam ediyorum

metinyazici741

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
custom rom
Cihazım
smart 6
Konular
2
Hocam kısa bi deneyim paylasayim önce çin romunu kurduktan sonra eu ya geçtim global romdan kat kat stabil...animasyonların tamamını kapattım şarji tamamen bitirip kapalı şarj ettim.oyunlarda global romda bir turda ( call of duty sıralama maçı ortalama 8 dakika) yüzde 4 şarj giderken bu romda yüzde 2-3 arası gidiyor( 120 FPS ultra-dusuk ayarda) sadece kaydırma esnasında ayarlar veya sayfada bazen FPS düşüşleri belli oluyor onun haricinde olumsuz bir durumla karşılaşmadım rootsuz devam ediyorum
Hocam bu benim için yüklemeye gani gani yeterli bi sebep ancak çin romunu kurup sonra eu geçtim demişsiniz. Daha detaylı söyler misiniz çin romunu normal kurup daha sonra eu mu kurdunuz ? Yine de siliniyor rom üstüne yüklenmiyor diye biliyorum :)

Üst Alt