Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Selam arkadaşlar X3 Pro 8/256 versiyonu yeni aldım cihazdan memnunum pil kullanım durumunu yorumlarsanız sevinirim normal mi ters bir durum var mı merak ediyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Bu telefonda kronik bir üretim hatası falan mı çıktı?

Biraz önce banggood bildirim gönderdi flaş kampanya 200 eur diye, Mi resmi fransa sitesine girdim onlarda fiyatı 240 eur ya düşürmüş. Bu bahsettiğim 8/256GB NFC olan model.

Direk kıllandım. Sonu hayır olsun bakalım. Ancak cihazda henüz bilmediğimiz bir sıkıntı yoksa bedavadan biraz pahalıya geliyor fiyat.

Şimdi İnternet de biraz araştırdım ancak kronik Xiaomi hayet ekran sorunu dışında öyle büyük bir sorun bulamadım cihazda. :^)

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu telefonda kronik bir üretim hatası falan mı çıktı?

Biraz önce banggood bildirim gönderdi flaş kampanya 200 eur diye, Mi resmi fransa sitesine girdim onlarda fiyatı 240 eur ya düşürmüş. Bu bahsettiğim 8/256GB NFC olan model.

Direk kıllandım. Sonu hayır olsun bakalım. Ancak cihazda henüz bilmediğimiz bir sıkıntı yoksa bedavadan biraz pahalıya geliyor fiyat.

Şimdi İnternet de biraz araştırdım ancak kronik Xiaomi hayet ekran sorunu dışında öyle büyük bir sorun bulamadım cihazda. :^)

Türkiye'de yaşamadığınız nasıl belli oluyor hocam... facepalm~~

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Türkiye'de yaşamadığınız nasıl belli oluyor hocam... facepalm~~

Hocam daha düne kadar burada da 300 eur ve üzerindeydi fiyatları bu cihazın. Yani yaklaşık TR fiyatlarındaydı. Kafadan 100 eur indirim görünce insan işkilleniyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam daha düne kadar burada da 300 eur ve üzerindeydi fiyatları bu cihazın. Yani yaklaşık TR fiyatlarındaydı. Kafadan 100 eur indirim görünce insan işkilleniyor.

240€ için "bedavadan biraz pahalı" dediğiniz için yazmıştım hocam, biliyorsunuz bizim için çok para demek o :D

Bir anda böylesine bir fiyat indirimi için bence de işkillenmekte haklısınız.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
240€ için "bedavadan biraz pahalı" dediğiniz için yazmıştım hocam, biliyorsunuz bizim için çok para demek o :D

Bir anda böylesine bir fiyat indirimi için bence de işkillenmekte haklısınız.

Haklısınız, okuduğumda anlatmak istediğimi anlatan cümlenin bu olmadığını farkediyorum. facepalm~~

240€ tabiki çok büyük para, sadece Türkiye'de yaşayan için değil burada yaşayan içinde öyle.

Ancak anlatmak istediğim bu teknik özelikleri barandıran bir cihaz için bu fiyat çok güzel bir fiyat olduğuydu.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Haklısınız, okuduğumda anlatmak istediğimi anlatan cümlenin bu olmadığını farkediyorum. facepalm~~

240€ tabiki çok büyük para, sadece Türkiye'de yaşayan için değil burada yaşayan içinde öyle.

Ancak anlatmak istediğim bu teknik özelikleri barandıran bir cihaz için bu fiyat çok güzel bir fiyat olduğuydu.
Latife yapmıştım hocam, elbette biliyorum amacınızın bu şekilde, her hangi bir art niyetinizin olmadığını. :)

Teknik özelliklerini diğer modeller ile kıyasladığımızda özellikle banggood fiyatı ile rakipsiz. Bu fiyata düşmeden bile fiyat/performans cihazı diyorduk ama bu fiyatla artık neredeyse tamamen rakipsiz hale geldi diyebiliriz. Yakın zamanda diğer satıcılar da fiyatlarını güncelleyeceklerdir tahmin ediyorum.

emrahk06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T, MiBand 4
Konular
1
Daha önce Mi 9T kullanıyordum. Şarjı bana özel kullanım şartlarıyla 2 gün gidiyordu. Ekran süresi 5-9 saat arasıydı. Bu telefonda ise video izlemezsem 2-2,5 gün şarjı gidiyor. Ekran süresi ise şimdiye kadar maks. 4 saat gördüm. Video izleyince şarj 1-1,5 gün falan ancak gidiyor. Video izlemek için Amoled ekran şartmış yani.

bekmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
mi9t
Konular
1
En iyi sürüm hangisi şimdi 12.5.3 var bende

Üst Alt