Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Doğubank aldığım telefoncu yu aradım getir yapalım diyor herkez kafasına göre bişi diyor adam sattığı malın arkasında kimse kimseyle uğraşmaz satıp geriye çekilemez kayıt olmazsa zaten satmaz bizim insanımız kesinlikle yöntem bulur
Riske girmeye değer mi :) NFC neden almadınız

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Riske girmeye değer mi :) NFC neden almadınız
Melih senin için kararmış herşeye karşı bı umutsuzsun telefoncu götürdüm 15 dakikada 2 hattı kayıt yaptı ve içi açılmadı cihazın içi direnç filan öyle bişi olayına girmediler hard format ile bile gitmiyor imei denendi onaylandı

peguon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sem
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
0
Arkadaşlar Spotify da müzik dinlerken klavye sesinden kaynaklı olarak her tuşa bastığımda ses kesiliyor klavye değiştirdim sorun çözülmedi

emreyildiz45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Yıldız
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
12.5.3 yükleyip memnun kalan var mı?

Cnkrfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cenker
Cihazım
Note 9s
Konular
0
Melih senin için kararmış herşeye karşı bı umutsuzsun telefoncu götürdüm 15 dakikada 2 hattı kayıt yaptı ve içi açılmadı cihazın içi direnç filan öyle bişi olayına girmediler hard format ile bile gitmiyor imei denendi onaylandı
Yaptırdığını iz telefoncunun iletişim bilgisini pm atabilir misiniz rica etsem?

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Yazılımsal
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aleyküm selam da hangi cihaz bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk etapta bootloader kilidi için ön kayıt yapmanız lazım, 7 günlük bir süre ister bekledikten sonra bootloader kilidi açıp Endonezya Rom yükleme yapın, Google saçmalığı yüzünden Endonezya Rom kurdum tavsiye ederim güncelleme en son alıyor ama sağlam güvenilir
Hocam bu başvuru olayını anlamadım. Aşağıdaki linkte bir video var. Zaten bu videodaki işlemleri yapınca direk bl kilidini kırmış olmuyor muyuz.
1 hafta bekleme işi nasıl oluyor.

Ben telefonu çok aktif kullanıyorum ve bu romdur twrp dir , root tur hepsini bir günde halledip tekrar uygulamalarımı kurmak istiyorum.
Hepsini aynı gün içinde yapmam mümkün mü?

mrtlpr555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Merhaba bu hafta bende aldım 8/256 GB seçeneği ama 120hz de youtube da falan 60 hz olarak gösteriliyor çözümü var mı acaba

mesut_um

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
xioami mimax
Konular
2
Merhaba arkadaşlar
Poco x3 pro IMEI atılıyor.istanbul içi oturan tel sahiplerini yönlendirebilirim.
Ayrıca bu telefonda custom olarak sadece eu ve global olarakda çok ülkenin romunu denedim
Kanatimce şu an itibariyle en stabil en hızlı rom bir tavsiye üzerine kurduğum global Endonezya kararlı 12.5.4 sürümü.aynı ülkenin bir üst beta sürümünü, beta olduğu için denemedim.belki bu bilgiler kullanıcıların işine yarıyabilir diye buradan yazıyorum.

emreyildiz45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Yıldız
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Arkadaşlar selam. Bugün telefonu kurcalarken ekranda mavi iz oluştuğunu fark ettim. Özellikle parlaklığı arttırınca bu durum daha çok belirginleşiyor. Düne kadar böyle bir sorun yoktu. Sizde de böyle bir sorun var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt