Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Arkadaşın imeisi dolmuş telefonuna yabancı hat taktık ve yarım saat takılı kaldı hat yabancı hattın şebekesini de buldu sonra kendi hattımızı taktık herhangi bir süre sıfırlaması falan olmadı bu yabancı hat işi fiyasko bence

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Arkadaşın imeisi dolmuş telefonuna yabancı hat taktık ve yarım saat takılı kaldı hat yabancı hattın şebekesini de buldu sonra kendi hattımızı taktık herhangi bir süre sıfırlaması falan olmadı bu yabancı hat işi fiyasko bence
Samsung s10 Kazakistan cihazı süresi doldu KKTC hattı taktık süre uzadı yalan olsa neden herkesle paylaşım yapalım olabilir kanun uygulama değişir onunda ben yapmıyorum değilmi ayrıca cihazı alırken bana danışıp almadın fiyasko sizin yorumunuz

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
o zaman n11 deki satılan hatlarla olmuyor bu iş ben size istinaden bir şey söylemedim lafımı yanlış anlamayın.
Bu iş fiyasko demek size yalancı veya yalan söylüyorsunuz demek olmuyor.Siz tecrübenizi paylaşmışsınız bende tecrübemizi paylaştım

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
o zaman n11 deki satılan hatlarla olmuyor bu iş ben size istinaden bir şey söylemedim lafımı yanlış anlamayın.
Önemli değil hocam ben herkese faydalı bir katkım olsun diye paylaşım yaptım inanın benimde haberim yok 14 ay oldu bu işlemi yapalı demekki açığı farkedip kapadılar

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Önemli değil hocam ben herkese faydalı bir katkım olsun diye paylaşım yaptım inanın benimde haberim yok 14 ay oldu bu işlemi yapalı demekki açığı farkedip kapadılar

bende mi10 t var imei sorunum yok açıkçası ama bu yöntem in çalıştığına emin olursak en azından çift hatlı kullanabiliriz.

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
bende mi10 t var imei sorunum yok açıkçası ama bu yöntem in çalıştığına emin olursak en azından çift hatlı kullanabiliriz.
İnşallah hocam bende de POCO X3 pro aldım onu kullanıyorum onunda IMEI repair sorunu var şimdilik

Üst Alt