Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

metinak85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Hocam twrp de nasıl bir sorun yaşadınız rom yüklerken imei atıldıktan sonra
Cihaz güncelleme yapmaz twrp de takılır mi flash ile rom atılmazsa atılınca normal güncelleme almaya devam eder imeiler de uçmaz bende aynı sistemi yaptım sorunsuz kullanıyorum üstelik Endonezya rom yükledim mi telefon ve mesajlar uygulaması da var tadından yenmiyor

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Cihaz güncelleme yapmaz twrp de takılır mi flash ile rom atılmazsa atılınca normal güncelleme almaya devam eder imeiler de uçmaz bende aynı sistemi yaptım sorunsuz kullanıyorum üstelik Endonezya rom yükledim mi telefon ve mesajlar uygulaması da var tadından yenmiyor

Sormak istediğim şu hocam, kayıt sonrası twrp ile miumix rom atamıyoz mu mesela veya, aosp romlardan örneğin. Teşekkür ederim hocam şimdiden

metinak85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Sormak istediğim şu hocam, kayıt sonrası twrp ile miumix rom atamıyoz mu mesela veya, aosp romlardan örneğin. Teşekkür ederim hocam şimdiden
Bu durumlarda imeisi silinebiliyor cihazın

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
hiçbir şekilde dosyalarımı görememiştim ama imei repair ile alakası yok. daha sonra miflash ile kurulum yaptım ve orangefox kurdum şu an sorun yok. sanırım twrp sürümü ile alakalı bir sorundu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

istediğin ne varsa yapabiliyorsun. sadece ayarlar içinden fabrika ayarlarına dönüş yapmadım zaten çoğu kişinin yaptığı şeyler değil. ben 4-5 kere rom kurdum bugün. miflash ile global rom, aosp pixel ui, miuimix. şu an miuimix'teyim. başka rom kurmayı da düşünmüyorum veri taşımak kadar zor bir şey yok 😄😄 imeilerde sorun yok.

Son düzenleme:

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
hiçbir şekilde dosyalarımı görememiştim ama imei repair ile alakası yok. daha sonra miflash ile kurulum yaptım ve orangefox kurdum şu an sorun yok. sanırım twrp sürümü ile alakalı bir sorundu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

istediğin ne varsa yapabiliyorsun. sadece ayarlar içinden fabrika ayarlarına dönüş yapmadım zaten çoğu kişinin yaptığı şeyler değil. ben 4-5 kere rom kurdum bugün. miflash ile global rom, aosp pixel ui, miuimix. şu an miuimix'teyim. başka rom kurmayı da düşünmüyorum veri taşımak kadar zor bir şey yok 😄😄 imeilerde sorun yok.
Tamamdır hocam, korkuttun valla beni daha önce mi9t pro kullanıyordum bu cihaza yeni geçtim. Onda da sürekli rom atıyordum.

fsh77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
redmi note 2
Konular
21
poco konusunda niye başka telefon cicilenir anlamıyorum ?! insanlar zaten almışki burda, alacak olanlarda zaten gider beğendiğini alır biri burda ciciledi diye tel kimse almaz üstelik fiyat konusunda arada dağlar varken herkes fazlasını ister ama poco fiyat/performans telefonu olarak hala zirvede

Üst Alt