Soru Poco x3 pro HYPEROS kullanan var mı

xAnty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tunahan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
1
bugün denedim fakat Format data yaptıktan sonra poco yazısında kalmak yerine sistem açıldı. Birde galiba wipe yerinde system tikini işaretleyip systemi silmem gerekiyormuş o kutucukta bende yok. Twrp yerine Orangefox deneyeceğim.
hocam Orangefox üzerinden rahatlıkla yükledim açıldı kurulum ekranı geldi her şey için sağ olun sağlıcakla kalın..

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3
Hangi rom kullanıyorsunuz memnun musunuz?

xAnty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tunahan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
1
Hangi rom kullanıyorsunuz memnun musunuz?
#HyperOS #Port #U #VayuBhima #HYBRID
HyperOS China Stable | OS1.0.4.0.UMNCNXM | Android 14.
Updated: 16/01/'24

▪️ | |
▪️
▪️
▪️
Changelog:
• Perf Kernel
• Security Patch 01-01-2024
• Bypass Signature Verification
• IOS Emoji, Unlimited GPhotos
• bypass Limit Brightness 4k to 8k
• MultiLenguage/Global Lenguage
• Fixed Problem 60Hz From Proveus Patch
• Support Display 30Hz, 60Hz, 90Hz, 120Hz
• Launcher-Mod, Appvault-Unlock, ThemeManager-Unlock
• Nfc, FaceUnlock, Fingerprint, AOD 10S And All Type AOD, Taplus, Ai Translate, Work Fine
• Debloat and Deodex

Notes:
• Ported From POCOF5Pro (Mondrian)
• SafetyNet Fails
• SELinux is Enforcing
• System R/W
• Decrypted By Default

By @Super_Cat07
Diskusi @Port_Rom_Screenshot
Channel @Port_Vayu_Bhima

Bu romu kullanmaktayım şuan da ve gayet sorunsuz çalışıyor herşey çok iyi, pil konusunda da bilmiyorum ama miui 14 e göre gayet iyi gibi . Sadece bazı yazılar ing ve temalar uygulaması çin üzerine olduğu için temaları çince aratmamız gerekiyor, onuda farklı bi roma ait tema uygulaması indirerek çözebildim zaten. Onun dışında ben ayarlarda şarj animasyonu değiştirme yerini bulamadım. Bunlar dışında herşey çok iyi tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

▪️ | |
▪️
▪️
▪️
Changelog:

Notes:

By @Super_Cat07
Channel @Port_Vayu_Bhima

Bu romu kullanmaktayım şuan da ve gayet sorunsuz çalışıyor herşey çok iyi, pil konusunda da bilmiyorum ama miui 14 e göre gayet iyi gibi . Sadece bazı yazılar ing ve temalar uygulaması çin üzerine olduğu için temaları çince aratmamız gerekiyor, onuda farklı bi roma ait tema uygulaması indirerek çözebildim zaten. Onun dışında ben ayarlarda şarj animasyonu değiştirme yerini bulamadım. Bunlar dışında herşey çok iyi tavsiye ederim.
Düzeltme yapim temalar uygulaması ayarlardan tek tuş ile global server'a bağlanıyormuş ;)

Son düzenleme:

Ghaneli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
3

▪️ | |
▪️
▪️
▪️
Changelog:

Notes:

By @Super_Cat07
Channel @Port_Vayu_Bhima

Düzeltme yapim temalar uygulaması ayarlardan tek tuş ile global server'a bağlanıyormuş ;)
ben kurduğumda son uygulamara ulaşmak istedğimde direkt Ana sayfaya atıyordu. ayarlar kısmının birçokyeri ingilizce idi..
keşke
HyperOS Global 1.0.5 deneseydiniz.
teşekkürler..

xAnty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tunahan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
1
ben kurduğumda son uygulamara ulaşmak istedğimde direkt Ana sayfaya atıyordu. ayarlar kısmının birçokyeri ingilizce idi..
keşke
HyperOS Global 1.0.5 deneseydiniz.
teşekkürler..
Globali denedim fakat arama ve kişiler uygulaması google olduğu için ben beğenmiyorum. Bu Rom da sizin kast ettiğiniz sorunla karşılaşmadım, evet bazı yerler İngilizce fakat kolayca bulunabilir ayarlar çoğu fakat ben sadece şarj animasyonu ayarını bulamadım. Onun dışında yazılımsal hiçbir sıkıntıya rastlamadım.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Sondan geriye doğru 4 romu da denedim, son 2 sürümün mesajlarında bahsetmişler zaten ama yine de denedim ve hiçbirisinde nfc kullanamadım. Aktif görünüyor, ayarını kapatıp açabiliyorsunuz fakat ilk kart okutmada gidiyor ve yeniden başlatana kadar geri gelmiyor. A14 resmi sürüm gelmeden düzelmeyecek sanırım, o da gelecek gibi durmuyor. Aospa doğru gidiyoruz bakalım. Elite ücretli port yayınlamış fakat çalışıp çalışmadığını bilmediğim için hiç uğraşmadım. Şimdilik 19.01.2024 tarihinde çıkan sürümdeyim, ilk kurduğumda rahatsız edici derecede ani donmalar yapıyordu, yineleme hızını özel yapıp 60 Hz olarak ayarladım sorun kalmadı, diğer hız seçenekleri denemedim. Genel kullanımda başka sorun görmedim, istediğiniz bir özellik varsa deneyebilirim.

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0

▪️ | |
▪️
▪️
▪️
Changelog:

Notes:

By @Super_Cat07
Channel @Port_Vayu_Bhima

Bende paylaştığım fotoğraftaki sürümü kullanıyorum. Bir siteden buldum. Tema sorununu yaşıyorum bende. Nasıl duzelttiniz.
Kullanımı değerlendirmek gerekirse saf android denecek kadar temiz. Dosya yöneticisi gizlenmiş ,müzik uygulamasi, tarayici yok. Zaten ben beğenmeyip kaldırıyordum böyle daha iyi oldu. Normalde akşam üzeri bitmeye yaklaşan batarya şu an bile %29 da. Ekran suresi 4.5 saat fakat 1 saate yakın müzikde dinledim. NFC kullanmiyorum bir arkadasimiz kullanamamış, o sormadan belikrtmek istedim. Sistem %20 oranında ingilizce. Donma ısınma resetleme vs yaşamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-05-23-13-17-324_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-02-05-23-13-17-324_com.android.updater.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 22

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Bende paylaştığım fotoğraftaki sürümü kullanıyorum. Bir siteden buldum. Tema sorununu yaşıyorum bende. Nasıl duzelttiniz.
Kullanımı değerlendirmek gerekirse saf android denecek kadar temiz. Dosya yöneticisi gizlenmiş ,müzik uygulamasi, tarayici yok. Zaten ben beğenmeyip kaldırıyordum böyle daha iyi oldu. Normalde akşam üzeri bitmeye yaklaşan batarya şu an bile %29 da. Ekran suresi 4.5 saat fakat 1 saate yakın müzikde dinledim. NFC kullanmiyorum bir arkadasimiz kullanamamış, o sormadan belikrtmek istedim. Sistem %20 oranında ingilizce. Donma ısınma resetleme vs yaşamadım.
Hocam tema kendi kendine resetleniyorsa ekli dosyalarda verdiğim modülü kullanım bende de aynı sorun vardı (MIUI 13 kullanırken) bu mödül ile sorunu çözmüştüm. HyperFOSda da işe yarayacağını düşünüyorum

Ekli dosyalar

• chmod 731-fixedthemereset.zip
    3,2 KB · Görüntüleme: 1

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Hocam tema kendi kendine resetleniyorsa ekli dosyalarda verdiğim modülü kullanım bende de aynı sorun vardı (MIUI 13 kullanırken) bu mödül ile sorunu çözmüştüm. HyperFOSda da işe yarayacağını düşünüyorum
Resetleme yok dil çince olduğu için indirdiğimde çince ifadelerle iniyor widget tema vs. Onu düzeltmek istiyorum. Teşekkürler yine de.

xAnty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tunahan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
1
Bende gayet memnunum, söylediğiniz gibi herşey gayet iyi. Tema sorununu ise kendim öylesine dolaşırken buldum. Tema uygulamasının ayarlar bölümünde "Change theme app server to global" ayarı yer alıyor, bu ayarı aktif ederseniz global server' a geçiş yapıyor...

Bu yardımcı olur.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-07-11-38-39-417_com.android.thememanager.jpg
    Screenshot_2024-02-07-11-38-39-417_com.android.thememanager.jpg
    327,8 KB · Görüntüleme: 16
Üst Alt