Sohbet Poco X3 Pro Hakkında Düşünceleriniz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hmm anladım hocam eksik bilgi için özür dilerim peki 245 gün de bitince diyelim 1 buçuk sene geçti telefon duruyor kayıtsız daha sonra kayıt da mı olmuyor ?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer resmi kayıt işlemini yani pasaporta kaydetmeyi düşünüyorsanız hayır olmuyor hocam. 365 gün geçtiği için cihazın IMEI numarası kaydedilemiyor.

Ama IMEI tamiri yapacaksanız böyle bir süre tabii ki yok. Ne zaman isterseniz yapabilir/yaptırabilirsiniz.

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Eğer resmi kayıt işlemini yani pasaporta kaydetmeyi düşünüyorsanız hayır olmuyor hocam. 365 gün geçtiği için cihazın IMEI numarası kaydedilemiyor.

Ama IMEI tamiri yapacaksanız böyle bir süre tabii ki yok. Ne zaman isterseniz yapabilir/yaptırabilirsiniz.
şöyle sorayım hocam, sim 1 4 ay kullandım kapandı, sim 2 kullanıyorum. 2. aya geldiğinde iki sim için de pasaport kaydı yaptım. kapanan sim 1 imeisi aktif olur mu yoksa illaki bu 4 ay süre içerisinde o imei kayıt mı edilmeli?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
şöyle sorayım hocam, sim 1 4 ay kullandım kapandı, sim 2 kullanıyorum. 2. aya geldiğinde iki sim için de pasaport kaydı yaptım. kapanan sim 1 imeisi aktif olur mu yoksa illaki bu 4 ay süre içerisinde o imei kayıt mı edilmeli?
SIM girişine hattınızı taktıktan sonra 365 gün içerisinde IMEI numarasını pasaportunuz ile eşleştirebilirsiniz.

Verdiğiniz örnekte 4+2 toplam 6 ay geçmiş oluyor yani sorun olmayacaktır, kayıt yapabilirsiniz. Kapanmış olan IMEI yeniden aktif olacaktır.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Kameradan kırpılmış deniyor herkes tarafından, ancak ben bu kanaatte değilim. Mi9t Pro sensörü kullanılıyor cihazda, yani kötülenecek bir durum söz konusu değil, mp demek fotoğraf açısından önemsiz birşeydir, tamamen satış politikasıdır. Önemli olan sensör büyüklüğü ve kalitesi, lens kalitesidir. Fiyatına göre makul bir kamerası var. Düz X3 modelini de bir süre kullandım, arayüzde takılma donma gecikme oluyordu, 732g sanki 120 herz ekrana yetişmekte zorlanıyordu. 860 işlemci ise çok yerinde olmuş. Yurtdışı fiyatları 2700 2800 bandında, TR resmi fiyatı da muhtemelen 4000 ₺ civarında olur.
mi 9 t pronun değil mi 9 t nin sesörü kullanılıyor
x3 proda vs mi9t de imx 582
mi 9 ve mi 9 t proda imx 586

1furkn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
1
Türkiye fiyatı
6/128 - 3800Tl
8/256 - 4100Tl
Olarak satışta hayırlı olsun

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Türkiye fiyatı
6/128 - 3800Tl
8/256 - 4100Tl
Olarak satışta hayırlı olsun
buna o fiyatı verecegime gider mi10t alırım :)

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
Resim yok ama tekrar MIUI kilidi açmayı deneyin onay verir bazen yoğunluk olduğu için hata veriyor
Selamın aleyküm hocam bt kilidi için dediğiniz şekilde başvurdum ama 3-4 oldu hala bir mesaj yada bir şey olmadı sebebi nedir ??

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Selamın aleyküm hocam bt kilidi için dediğiniz şekilde başvurdum ama 3-4 oldu hala bir mesaj yada bir şey olmadı sebebi nedir ??
Aleyküm Selam,çok basit bir işlem ,mi hesabı kurduysanız ayarlar ek ayarlar geliştirici seçenekleri açıyorsun ve OEM kilidi açma ve ardından , mi kilidi açma durumuna tıklayıp, telefonun wifi kapalı şebeke üzerinden işlem yapacaksınız,sadece ön kayıt yapabilirsiniz şu anda bootloader kilidi açamazsınız

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
Aleyküm Selam,çok basit bir işlem ,mi hesabı kurduysanız ayarlar ek ayarlar geliştirici seçenekleri açıyorsun ve OEM kilidi açma ve ardından , mi kilidi açma durumuna tıklayıp, telefonun wifi kapalı şebeke üzerinden işlem yapacaksınız,sadece ön kayıt yapabilirsiniz şu anda bootloader kilidi açamazsınız
Aynen hocam dediğiniz işlemleri yaptım 4 gün oldu kilit açma işlemini nasıl yapmalıyım. Bugün mesaj geldi 120 gün süreniz kalmıştır diye kilidi açmadan kapansın istemem

Üst Alt