Sohbet Poco X3 Pro Hakkında Düşünceleriniz

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Anlamadım yani hocam 1 hat 120 gün sürüyordu artık 365 gün mü sürecek ?
evet pandemiden dolayı 120 gün olan süre 365 gün olmuş

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
hocam o zaman süper çevremde yurt dışı hat kullanan bir sürü insan var hattı çıkarıp şebeke alıp çıkarınca tekrardan başlıyorsa o süre mükemmel ama tabi ki IMEI kaydı işini cozseler daha iyi sahibinden üzerinden bir sürü yer kayıtlı diye ilan açmışlar durum nasıl acaba heralde x3 NFC gibi zannedip açılır zannediyorlar musteri hele bi alsın çözeriz dicekler büyük ihtimal

Benim bundan önceki kullandığım Xiaomi mi 9 cihaza IMEI repair yapıldığı için yasal imeilere dönüş maalesef olmuyordu, çünkü atan kişi efs ve qcn yedekleri umursamıyor haliyle, ben çok araştırdım tüm forumlarda sordum kimse olumlu yönde cevap vermedi ,yani en iyisi yasal imeiler ile kullanmaktadır 120 bitmeden dediğim gibi yaparsanız sorun çözülüyor şahsen denedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet pandemiden dolayı 120 gün olan süre 365 gün olmuş

Hattı ilk taktıgımda 120 gün uyarısı veriyor bir yıl olayı şişirmece kimse boşa heves etmesin

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Benim bundan önceki kullandığım Xiaomi mi 9 cihaza IMEI repair yapıldığı için yasal imeilere dönüş maalesef olmuyordu, çünkü atan kişi efs ve qcn yedekleri umursamıyor haliyle, ben çok araştırdım tüm forumlarda sordum kimse olumlu yönde cevap vermedi ,yani en iyisi yasal imeiler ile kullanmaktadır 120 bitmeden dediğim gibi yaparsanız sorun çözülüyor şahsen denedim
Hocam peki 120 gün doldu diyelim 2-3 gun sonra taksat aktif oluyor mu yoksa o gun dolmamasi mi gerekli

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Hocam peki 120 gün doldu diyelim 2-3 gun sonra taksat aktif oluyor mu yoksa o gun dolmamasi mi gerekli

Kapandığında takıp çıkarmak yeterli yani 120 gün doldu ve şebeke yok sim kart (yurtdışı) takıp şebekeyi görüp 10 dakika civarı bekleyin sonra TR hatta devam

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Kapandığında takıp çıkarmak yeterli yani 120 gün doldu ve şebeke yok sim kart (yurtdışı) takıp şebekeyi görüp 10 dakika civarı bekleyin sonra TR hatta devam
Hocam o zaman IMEI işlemine gerek yok gibi birşey bilgiler için teşekkürler :) zaten şimdi bugün haberlerde okudum süre pandemiden dolayı 365 güne uzatılmış çoğu yerde haber kaynağı var resmi gazetede yayınlamış diye

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Hocam o zaman IMEI işlemine gerek yok gibi birşey zaten şimdi bugün haberlerde okudum süre pandemiden dolayı 365 güne uzatılmış çoğu yerde haber kaynağı var resmi gazetede yayınlamış diye

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönde

Hocam o zaman IMEI işlemine gerek yok gibi birşey bilgiler için teşekkürler :) zaten şimdi bugün haberlerde okudum süre pandemiden dolayı 365 güne uzatılmış çoğu yerde haber kaynağı var resmi gazetede yayınlamış diye

Aynen öyle, ama stock rom değişimi için, bootloader kilidi açmanız gerekiyor, Avrupa rom yada global rom yada hindistan rom vs aralarında geçiş yapmak için

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Aynen öyle, ama stock rom değişimi için, bootloader kilidi açmanız gerekiyor, Avrupa rom yada global rom yada hindistan rom vs aralarında geçiş yapmak için
kilit açmak sıkıntı değil hocam asıl mesele telefon kapanmasın :)

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
kilit açmak sıkıntı değil hocam asıl mesele telefon kapanmasın :)

Çoğu kişinin sorunu bu, ama çözümü olmayan sorun yok, onun için sunduğum teknik hem başarılı hemde orjinal kullanmak daha mantıklı olur işinize yarar elbette

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu arada yeni bir bilgi yurt dışından getirilen telefonların kayıt yenileme süreleri covid 19 tedbirlerinden dolayı 365 güne çıkarılmış resmi gazetede yayınlanmış hadi hayırlı olsun

Bilgi eksik hocam. Uzatılan süre kayıt süresi, kapanma süresi değil. Yine 120 günde kapanıyor ama kayıt işlemi bir yıl içinde yapılabiliyor. Aradaki 245 gün imei kapalı kalıyor.

Üst Alt