Yardım Poco X3 Pro Durum Çubuğu ve 120hz Sorunu

alex_anil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Karahan
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Merhaba poco x3 pro alarak aranıza katıldım. 2 sorunum var.
1) En üstte sat pil vs gösteren durum çubuğu kısmı sürekli aktif kalıyor her uygulamada sabit kalıyor ayarlardan çentik durumunu gizleme vs yaptım ancak tum uygulamalarda durum çubuğu sürekli görünüyor. Bundan önce mi max 2 kullanıyordum orda uygulamaya gırerken tam ekrana doner yukardan asagı ıtmedıkce durum cubugu saklı kalırdı Çözümü var mı poco da?
2) 60 hz kullanımda sorunum yok ancak 120hz aldıgımda ana ekranlar sorun yok ancak facebook gıbı chromede ınternete sayfalarında yukardan asagı gecıslerde ufak ufak dona dona ekran gelıyor akıcı degıl? Biraz titreme olusuyor. Bu neden olusmakta. Çözümü var mıdır?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Cihazın garantili mi?

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Evet de garantilik ne durum var haydaaaa ilk günden servis mi gorcek :( ekran 120 Hz için mi dediniz
Hayır 😀 sadece root ile bazı çözümlemeler yapılabiliyor garanti ile alakalı bir sorun olmaz 120 Hz sorunuda Facebook ile alakalı olabilir biraz beklerseniz aynı model telefonla Facebook'ta deneme yapacağım dediğiniz sorun varsa Facebook sorunudur korkmanıza gerek yok bu yeni gelen MIUI 13 güncellemesini yaptinizmi güncelleme kaynaklı bir sorunda olabilir...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır 😀 sadece root ile bazı çözümlemeler yapılabiliyor garanti ile alakalı bir sorun olmaz 120 Hz sorunuda Facebook ile alakalı olabilir biraz beklerseniz aynı model telefonla Facebook'ta deneme yapacağım dediğiniz sorun varsa Facebook sorunudur korkmanıza gerek yok bu yeni gelen MIUI 13 güncellemesini yaptinizmi güncelleme kaynaklı bir sorunda olabilir...
10 20 dk ye bilgilendiricegim sizi

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10 20 dk ye bilgilendiricegim sizi
Denedim be böyle le bir sorun gözlemlemedik hocam

Oyla:

alex_anil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Karahan
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Denedim ve böyle bir sorun gözlemlemedim hocam,arada yazım yanlışları olmuş
2 gündür bende kullanıyorum genel olarak memnunun hızı vs çok iyi ama dediğim gibi şuan bile yazisirken yukarda ekranda saat wifi şarj kısımları görünüyor Max 2 deyken otomatik kapanıyordu miu 12.5 guncelledim ondan mıdır anlamadim 120 Hz mevzusu ayrı çözemedim zaten genel kullanımda titreme yok ama genelde okumada vs hafif titriyo 60a çekince hiç sorun yok bir ayarı bisiyi mi var acaba

Oyla:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
2 gündür bende kullanıyorum genel olarak memnunun hızı vs çok iyi ama dediğim gibi şuan bile yazisirken yukarda ekranda saat wifi şarj kısımları görünüyor Max 2 deyken otomatik kapanıyordu miu 12.5 guncelledim ondan mıdır anlamadim 120 Hz mevzusu ayrı çözemedim zaten genel kullanımda titreme yok ama genelde okumada vs hafif titriyo 60a çekince hiç sorun yok bir ayarı bisiyi mi var acaba
Valla olabilir aktif kullandığım bir telefon değil poco x3 pro şuan aklıma bir çözümde gelmiyor root zaten yok

Oyla:

alex_anil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Karahan
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Az önce miu 13 güncellemesi geldi titremesi vs bitti ancak şu bildirim mevzusu çözemedim hala daha çeltik gizle dedim olmadı sürekli her uygulamada saatimiz wifimiz şarj gostergemiz sabit duruyo herhangi bi uyga açıldığında kaybolması gerekmezmi

Oyla:
Üst Alt