MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2

vahap sarohan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdulvahap
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

POCO X3 NFC İÇİN XIAOMI EU.STABİL ROM

Cihazınızın BOOTLOADER kilidi AÇIK ve CUSTOM RECOVERY ( TWRP - ORANGEFOX - PİTCH BLACK) VS. YÜKLÜ OLMALIDIR

KURULUM

Eu rom için
Eu flash
Format data

Bilgilendirme için teşekkürler MertBeet

BİLGİLENDİRME

Yapacağınız işlemler şahsınıza aittir. Hatalı iş/işlemler sonucu oluşacak sorunlardan ŞAHSIM ve MIUI TÜRKİYE FORUMU sorumlu tutulamaz.

Cihazınızda twrp yüklü değilse aşağıdaki konudan destek alabilirsiniz.

Recovery - Poco X3 NFC (Surya) Tek Tuş TWRP ve Root | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)

merhaba. cihazım twrp ekranında kaldı . .cihazı fasboot alarak mi flaş ile yüklesek olurmu teşekürler

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam pocoya x3 e hiç yükleme yapmadım ama İnstaldan romu gösterip kurmuyormu. Kurmuyorsa fastboot ekranında mi flash ile yükleme yapıcaksın.

Nurettin_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurettin
Cihazım
Xiaomi 5s 64
Konular
2
Bugün bootladerı açar açmaz romu yükledim. 6-7 tane sistem uygulamayısını kullanmadığım için (eposta-tarayıcı-sağlık-google lens- google arama vs.) adb methodu ile sildim. Şu an gayet iyi çalışıyor. Kamera ile ilgilide herhangi bir sorun yaşamadım.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Bugün bootladerı açar açmaz romu yükledim. 6-7 tane sistem uygulamayısını kullanmadığım için (eposta-tarayıcı-sağlık-google lens- google arama vs.) adb methodu ile sildim. Şu an gayet iyi çalışıyor. Kamera ile ilgilide herhangi bir sorun yaşamadım.
Merhaba,

En son stabil ROM KAsım 2020de mi çıoktı? Yani artık stabil güncellemesi almayacak mı bu telefon?
EU roma cok alıstık özellikle onunu için soruyorum..

Nurettin_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurettin
Cihazım
Xiaomi 5s 64
Konular
2
Hocam 15 mayıs2021 de 12.0.9 sürümü çıkmış. Ben bunu yükledim. Zaten eski sürümlerde xiaomi arama ve mesaj uygulamaları değil google mesaj ve arama uygulamaları varmış. O yüzden ben zaten onları yüklemezdim. Attığım yerde poco x3 diye aratırsanız çıkan bütün sürümler var.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Hocam 15 mayıs2021 de 12.0.9 sürümü çıkmış. Ben bunu yükledim. Zaten eski sürümlerde xiaomi arama ve mesaj uygulamaları değil google mesaj ve arama uygulamaları varmış. O yüzden ben zaten onları yüklemezdim. Attığım yerde poco x3 diye aratırsanız çıkan bütün sürümler var.
gördüm hocam,bu arad tam da bu noktalaarı sormak istemiştim:

bendeki minote 3 ,
veya mi9 redmi note8 vsvs.

onlardaki EU rom lar ile POCO lardaki EU romlar arasında fark var mı?!

olursa sıkıntı bizim için zira 5-6 yıldır EU rom lara "normal" xiaomi modellerinde alıştık.
Poco olayında fark var mıdır?
dediğim telefonalrda meslea xiaomi aram mve mesajlamaları var. böyle farklar varsa poco x3 den vazgecip redminote 9s filan alacagım.

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam bende eu 12.0.9 yüklü herleyi miui google arama rehber ve poco başlatıcı yok mis gibi.

Nurettin_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurettin
Cihazım
Xiaomi 5s 64
Konular
2
gördüm hocam,bu arad tam da bu noktalaarı sormak istemiştim:

bendeki minote 3 ,
veya mi9 redmi note8 vsvs.

onlardaki EU rom lar ile POCO lardaki EU romlar arasında fark var mı?!

olursa sıkıntı bizim için zira 5-6 yıldır EU rom lara "normal" xiaomi modellerinde alıştık.
Poco olayında fark var mıdır?
dediğim telefonalrda meslea xiaomi aram mve mesajlamaları var. böyle farklar varsa poco x3 den vazgecip redminote 9s filan alacagım.
Hocam poco x3 den önce 1 ay kadar redmi hindistan romu yüklü note 9 kullandım (mtk işlemcili), şu an eu rom yüklü x3 kullanıyorum. Uygulama bazlı olarak hiç bir fark yok ama poco x3 redmi note 9 u 3 e katlar. 120 hz telefon kullanmak gerçekten çok keyifli birde xiaomi eu romla telefon uçuyor diyebilirim.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Hocam poco x3 den önce 1 ay kadar redmi hindistan romu yüklü note 9 kullandım (mtk işlemcili), şu an eu rom yüklü x3 kullanıyorum. Uygulama bazlı olarak hiç bir fark yok ama poco x3 redmi note 9 u 3 e katlar. 120 hz telefon kullanmak gerçekten çok keyifli birde xiaomi eu romla telefon uçuyor diyebilirim.
anladım hocam,
bazı yerlerde ısınma problemi bazılarında ise ekranın gorus acısının cok dar oldugunu yazmıslardı ?
ama benim asıl derdim 6-7 yıl önceden redminote2 den beri EU roma cok alısık olmam.. "poco" hala direkt xiaominin kendisinin mi bilmemekle beraber bahsettiginiz arama vb uygulamasının farklı olması bile can sıkabilir, zaten eşime lacagım Dubaiden gelirken getirecegim.

malum yeni modelleri getiremiyoruz imei tamiri yok. risk alıncak gibi değil.

yukarda yazdıklarımda sorun yoksa, kaba ve hantal görünüşüne dayanıp eşime bunu alabilirim.

oyun oynanmaycak işlemci orta siklet 7serisi yeterli. (ısınmöa prblemi oyundaysa sadece önemli degil yani)
camera önemli ki imx 682 var yeterli olur sanırım.
ekran amoled tercih ederdim DArk mode deneyimi olurdu eşim için ama tamam 120hz deneyimi yaşayalım o da olur. normal kullanımda oyun dışı farkeder mi bilmiyorum ama?

şu an 1700 tl civarı alabiliyorum Dubaiden.

bu arada 12.5 çıkacak mı onun için?
android 11 çıkacak listesinde varmış sanırım dogru mu?

( bende mi note 10 var efsane ebattaki sensörüyle)

Son düzenleme:
Üst Alt