Yardım Poco X3 nfc simcard kararsızlığı

iataman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail atama
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Merhaba;
Poco X3 NFC 128 GB telefon satın aldım. 2 gün önce 12.0.3 güncellemesini de yaptım. Telefonda "sim x olup şebeke gidip-geliyor, wifi kapanıp açılıyor" şeklinde sorun yaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Teknik olarak yardımcı olabilir misiniz? NOT: servise götürme veya gönderme şansım şu aşamada mümkün değil. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
yurt içi cihazı mı ?

iataman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail atama
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet evofone garantili
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet, evofone garantili. N11'den mistore mağazasından aldım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Normal şartlarda bu tarz durumlarda öncelikle bootloader kilidi açılarak temiz bir rom kurulumu, çözüm olmaz ise donanımsal problemlere bakılmasını tavsiye ediyoruz fakat cihazınız henüz çok yeni ve bu yapılacak işlemler cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Bu nedenle garanti dışına çıkartmadan yapabileceğiniz en kolay işlem cihazı fabrika ayarlarına döndürmeniz. Eğer çözüm olmaz ise garantiye göndermeniz en sağlıklısı olacaktır.

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Normal şartlarda bu tarz durumlarda öncelikle bootloader kilidi açılarak temiz bir rom kurulumu, çözüm olmaz ise donanımsal problemlere bakılmasını tavsiye ediyoruz fakat cihazınız henüz çok yeni ve bu yapılacak işlemler cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Bu nedenle garanti dışına çıkartmadan yapabileceğiniz en kolay işlem cihazı fabrika ayarlarına döndürmeniz. Eğer çözüm olmaz ise garantiye göndermeniz en sağlıklısı olacaktır.
Hocam benim cihaz garantili bootloader açtım bir kaç rom yükledim sonra kendi orjinal romunu yükleyip kitledim. Şuan ilk aldığım gibi. Cihaz nasıl garanti dışı kalıyor ? Yani neye göre anlıyorlar ?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam benim cihaz garantili bootloader açtım bir kaç rom yükledim sonra kendi orjinal romunu yükleyip kitledim. Şuan ilk aldığım gibi. Cihaz nasıl garanti dışı kalıyor ? Yani neye göre anlıyorlar ?
Arkadaş sonradan kilitlemezse ve garantiye yollarsa garanti dışı kalır

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Servislerde yetkili hesaplar mevcut. Bu hesaplar sayesinde hangi cihazın hangi mi hesabı ile hangi tarihte açıldığını çok rahat bir şekilde görebiliyorlar. Tabii bu kontrolün yapılması teknisyen inisiyatifinde. Çoğu zaman teknisyenler bu kontrolleri yapmadan sadece açılış anındaki simgeyi kontrol ederek geçiyorlar. Yani yapmış olduğunuz işlem ile garantide kilidin açılmış olduğunun fark edilmemesi de bir olasılık...

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Arkadaş sonradan kilitlemezse ve garantiye yollarsa garanti dışı kalır
Yani orjinal romu yükleyip kilitlersek ki fastbootla orjinal romunu yükleyince kendi kilitliyor. O zaman garantiye bi etkisi yok ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Servislerde yetkili hesaplar mevcut. Bu hesaplar sayesinde hangi cihazın hangi mi hesabı ile hangi tarihte açıldığını çok rahat bir şekilde görebiliyorlar. Tabii bu kontrolün yapılması teknisyen inisiyatifinde. Çoğu zaman teknisyenler bu kontrolleri yapmadan sadece açılış anındaki simgeyi kontrol ederek geçiyorlar. Yani yapmış olduğunuz işlem ile garantide kilidin açılmış olduğunun fark edilmemesi de bir olasılık...
Valla hocam ben genpaya bikere note 9 pro götürdüm bu telefon ne dediler :D ben hiç sanmıyorum bakacaklarını :D

Son düzenleme:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Wow! Bu ayrıntılara ulaşabileceklerini hiç düşünmemiştim . Korktum senden ixomia giggle~~

iataman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail atama
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Hocam ürünü fabrika ayarlarına almama rağmen sorun devam etti. Telefonu 11 Kasım'da satın aldım, 17 Kasım'da da teslim aldım. Şimdi bu üründe donanımsal bir sıkıntı var ise birebir değiştirirler dimi? Çünkü tamir istemiyorum. Evofone garantili. Teşekkürler..

Üst Alt