Rom POCO X3/NFC Resurrection Remix [10] [RESMİ]

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Son twrp lerde sistemi neden silemiyoruz..eski cihazlarda mıuı sürüm yükleyip üstüne custom rom yükleme yoktu?
Hovoc rom yükledim onda da bir kaç hata vardı arayüzüde bana göre mıuı kadar seri gelmedi.

POCO X3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Son twrp lerde sistemi neden silemiyoruz..eski cihazlarda mıuı sürüm yükleyip üstüne custom rom yükleme yoktu?
Hovoc rom yükledim onda da bir kaç hata vardı arayüzüde bana göre mıuı kadar seri gelmedi.

POCO X3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kutudan android 10 ile çıkan cihazlar dinamik bölümler ile birlikte geliyor. Bu gibi işlemlere gerek kalmıyor,rom kurulumu az bişey daha farklılık içeriyor. Konudaki gibi kurulum yaptığınız zaman hiçbir sıkıntı olmaz. Havoc şuan eski bir sürüm onun üstünden çok rom geldi ve çok hatalar giderildi, akıcılık istiyorsanız size tavsiyem şuan için ArrowOS 11.. Bu konuda ki RR de deneyebilirsiniz

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Arrow ya da RR kurduğumda devamlı orange ekranına atıyor. FW'yi tekrar kurulum yapmam mı lazım? Çünkü en son arrow 11 kurduğumda fastboot ekranına attı. Fastboot rom kuracam

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Arrow ya da RR kurduğumda devamlı orange ekranına atıyor. FW'yi tekrar kurulum yapmam mı lazım? Çünkü en son arrow 11 kurduğumda fastboot ekranına attı. Fastboot rom kuracam
Fw elbette kuracaksınız. Doğru yaptığınız takdirde fastboota atması recoverye düşme ihtimali yok. Tam kurulum adımlarınızı anlatır mısınız?

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Fw elbette kuracaksınız. Doğru yaptığınız takdirde fastboota atması recoverye düşme ihtimali yok. Tam kurulum adımlarınızı anlatır mısınız?
fw kurup deneyeceğim. bu arada gapps dahil mi ayrı mı kuracağız?

Üst Alt