Rom POCO X3/NFC Resurrection Remix [10] [RESMİ]

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Pixel romda yüz kilidinde ekranı açarken her defasında cihaz titriyor bu ayarı nasıl kapatabilirim ,bilgisi olan var mı acaba ?

POCO X3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Erişebilirlik/fiziksel/ titreşim ve dokunsal bildirim oradan yapabilirsiniz. Ya da ses ayarlarında titreşimle ilgili vardır ayar. O da olmazsa kilit menüsünde vardır

Boromir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Romu uzun donem kullanan arakadaslar memnun musunuz? Bootloader acip custom yuklemeyi dusunuyorum.

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Bu galeriyi yükleyin. Diğer uygulama ile de root varsa google fotoğrafları kaldırabilirsiniz
Hocam öncelikle ellerine sağlık. Nerede bir rom paylaşımı görsem sen varsın RR ve lineageos gibi aosp romlarını 8-10 yıldır ara ara kullanırım. Miui romlara oranla çok fazla ekran süresi verirler. Xiaomi arama uygulamasının çağrı kaydı özelliğini çok kullanırım. Bu gibi aosp romlara bu uygulamayı flashlama imkanımız var mıdır ?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam öncelikle ellerine sağlık. Nerede bir rom paylaşımı görsem sen varsın RR ve lineageos gibi aosp romlarını 8-10 yıldır ara ara kullanırım. Miui romlara oranla çok fazla ekran süresi verirler. Xiaomi arama uygulamasının çağrı kaydı özelliğini çok kullanırım. Bu gibi aosp romlara bu uygulamayı flashlama imkanımız var mıdır ?
Teşekkür ederim hocam:) Miui uygulamaları maalesef aosp romlara flashlamak mümkün değil, belki ilerde çıkarsa bilemem. Bu konudaki RR romda çağrı kaydı özelliği mevcut

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Teşekkür ederim hocam:) Miui uygulamaları maalesef aosp romlara flashlamak mümkün değil, belki ilerde çıkarsa bilemem. Bu konudaki RR romda çağrı kaydı özelliği mevcut
Teşekkür ederim. Bl kilidine kaldı 4 gün. İlk bunu deneyeceğim kolay gelsin..

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Erişebilirlik/fiziksel/ titreşim ve dokunsal bildirim oradan yapabilirsiniz. Ya da ses ayarlarında titreşimle ilgili vardır ayar. O da olmazsa kilit menüsünde vardır
Yok hocam olmuyor ,rom gayet güzel ama bu titreşme olayı can sıkıcı..neden böyle zorunlu bir ayara ihtiyaç duyarlarki,her açtığımda titreşimle birlikte açılıyor hem yüz tanıma hem parmak izi..

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Belki sistemde bi yerlerden iptal ediliyordur ama nerden bulacağız build.probun içinde olabilir mi acaba

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Mıuınun poco x3 de yüz tanıma berbat 3 açıyor 3 açmıyor hem kendimi başka rom arayüzlerinde alıştırayım istiyorum..
Android 11 li romları denedimdaha tam oturmamıs gibi belki mıuı da android 11 çıkarsa daha iyi olacak suan için 10 da yeterli.

Üst Alt