Soru Poco x3 Nfc pubg grafik sorunu

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Kardeşim aynen dediğin gibi iphone 8 plus vardı ikinci el onu almadım poco x3 aldım sıfır ama şuan kafamı duvarlara vuruyorum oyunun 60 fps kilidini açtım ama gel gelelim 1 dakika sürüyo telefon ısındıktan sonra direkt 45 fps düşüyor droplar başlıyor ah ben iphonedan niye şaştım
en iyisi bro bi tane guzel bir fan al.ben sorunu oyle hallettim.isinmiyor simdilik cihaz.60 fps de yag gibi oynatiyor.eskiden mi 9 lite vardi onuda 60 fps yapmistim oda isininca oyle yapiyordu onda islemci baya zayifdi snap 710 du.ama 732g hicde kotu degil.ben boyle olacagini beklemiyordum.hakkini veriyor 732g

sahinlii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı
Cihazım
S7 edge
Konular
10
Cihaz mobile legends oyununda da baya berbat hayal kırıklığı oldu benim için çok sevinerek almıştım
Hocam LoL de bende de sıkıntı vardı . Endonezya global temiz kurulum yaptım sıkıntı düzeldi

smayt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
5
Şu donanıma göre X3 rezil kepaze pubg de... Global son sürüm temiz kurulumla olmasına rağmen kasma ve donma giriyor oyuna önerisi olan var mı?

Meminn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
18

sahinlii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı
Cihazım
S7 edge
Konular
10
Root magisk modülleri de kullaniyosan söyler misin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hangileri olduğunu
Hocam magisk de bi kaç modül kullanıyordum ama telefon kafayı yiyodu ara sıra kasmalar takılmalar falan bende komple kaldırdım magiski . Şimdi öyle bir sorunum yok valla . Demekki magiskteki bir kaç modül neden oluyordu .

Meminn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
18
Hocam magisk de bi kaç modül kullanıyordum ama telefon kafayı yiyodu ara sıra kasmalar takılmalar falan bende komple kaldırdım magiski . Şimdi öyle bir sorunum yok valla . Demekki magiskteki bir kaç modül neden oluyordu .
Valla bende öyle değildi de kalsın bakalım böyle oyunu hangi ayarlarda oynuyorsun attım romu recovery den ama format data yapmayı unuttum recevry de gitti

Üst Alt