Soru Poco x3 Nfc pubg grafik sorunu

Halil04

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Arkadaşlar ben poco x3 nfc modelini almak istiyorum ve pubg oynayan birisiyim. Videolarını izledim ekim- kasım ayında çekilmis videoları. Pubg performansı nasıl kullanan varsa yazabilir mi ? Çünkü izlediğim videolarda poco x3 nfc pubg de aşırı yüksek olabiliyor kasım ayindaki videolarda öyleydi. Kullanan varsa sorabilir miyim pubg düzeldi mi aşırı (60fps) seçeneği geldi mi ? Çunkü öyle güçlü bir telefon nasıl sadece düşük orta yüksek ve aşırı yüksek grafik ayarlarını verebilir. Pubg oynayan varsa söylemek istediğimi anlamıstır. Şubat ayindayiz düzelmismidir çunkü telefon yeni çıktı. Lütfen yazimdakiler sorudur

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Kardeşim kullanıyor sorun yok diyor ama detaylı bakmamış kac fps verdiğine falan

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Soyle soyleyim oyun 45 fps aliyor , youtube da çözümü var gfx tool vs degil direk pubg dosyasinda 07 08 gibi bir kod var bunu bile ellemiyorsunuz dosyayi yapistiriyorsunuz pubg klasorune asiri secenegi aktif hale geliyor 60 fps oluyor . 60 fps ile gayet akici oynaniyor sorun yok .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve bu durumda ban atabilir vs diyenler var ban felan yemiyorsun onuda söyleyim cunku program kullanmiyorsun ve pubg orjinal dosyasi icinde grafik ayar kodu değişiyor bu kadar

ArslanX3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Konular
0
CALL OF DUTY MOBILE EKRAN KARARMA SORUNU var. Maçın en hızlı, en heyecanlı anlarında veya düşmanla çatışma sirasinda (Battle Royal modunda ) aniden ekran kararıyor. Oyun arkada devam ediyo sesler geliyo ama oyunu kapatip yeniden açana kadar düzelmiyor. Herkez oyundan kaynaklı olduğunu söylüyor. Dogru olabilir ama bütün hatanın oyundan kaynaklı olacağını zannetmiyorum. Önceki telefonum Samsung A50 bir kere bile kararma yaşamadım. Birçok yerli/yabanci kaynaktan grafik seceneklerinden düşük ayarlara çekildiğinde düzeltme/azaltma oldugu öğrendim.
Eski cihazım (A50 64gb) ayarım
*Grafik - ORTA *Kare Hızı - YÜKSEK. 'iken gayet akıcı sekilde oynatiyodu özellikleri NFC X3 e gore düşük olmasına rağmen.!
NFC X3 te Grafik seceneklerinde *Cok yüksek Kare Hızı seceneklerinde *Max secenegine kadar olmasina ragmen yine *Grafik - ORTA
*Kare Hızı - YÜKSEK seçeneğine kadar düşürdüm yinede çözüm olmadığı gibi kararma dışında takılma donma ve pil ısısının ani ve anormal düşüş ve artış sorunlarıyla karşılaştım.!!! Üstelik telefonu sırf COD Mobile'ı yüksek grafiklerde 120Hz akıcıliginda oynamak amaciyla aldim. Sonuç hayal kırıklığı :(
Oyun haricinde bi sorun göremedim. Sadece COD Mobile yükleyip oynadım. Bu yüzden Diger oyunlardaki performansina yorum yapamiyorum.

■ Ek olarak.

● Son Miuİ 12.0.5 güncellemesi bataryanın hızlı azalmasina ve ufak tefek yazılımsal bug'lara sebep oldu. Bekleme modunda bile sarj cabuk tükeniyor. Daha düşük Mah kapasiteli A50 bile çok yoğun kullanıma rağmen neredeyse 2 saat daha fazla götürüyor.(a50 4000Mah) Sarj etme konusunda Tabiki X3 açık ara önde 33w hızlı sarj destekli. Iki cihazın batarya farkları da şöyle;

| X3 NFC Lithium Polymer (Li-Po) 5160Mah 《

| A50 Lithium Ion (Li-Ion) 4000Mah 《

● Anlamadigim bir diğer seyde iki farkli X3 cihazın (#Donanim, #Depolama , #Sürüm, #Batarya eşit sekilde) birinde bu sorunlar yaşanırken diğerinde yaşanmıyor İnsallah bi sonraki güncelleme ile hem Activision hem de By!! Poco bu aradaki stabilizasyon sorununu çözerler.

POCO X3 NFC tam bir hayal kırıklığı oldu. :((

Tuncay abi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Poco X3 128Gb
Konular
2
Aktif olarak oynuyorum gfx tool ile 60 fps oluyor.ben YouTube da bir videodan 90 fps dosyası buldum onu es dosya yöneticisi uygulamasi ile bir yere kopyalıdiktan sonra 90 fps oluyor.ultra vs de açıyor .60 ta 90 da ısınma kasma yok.ultrada isiniyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aktif olarak oynuyorum gfx tool ile 60 fps oluyor.ben YouTube da bir videodan 90 fps dosyası buldum onu es dosya yöneticisi uygulamasi ile bir yere kopyalıdiktan sonra 90 fps oluyor.ultra vs de açıyor .60 ta 90 da ısınma kasma yok.ultrada isiniyor

Bu linkte grafik ayarlarını screen shoot paylaşmıştım

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
Al kardeşim seni üzmez telefon pubg için YouTubeden videoları izleyip dosya indirir halledersin cod mobile sorununa bende çözüm bulamıyorum

Hadi-5252

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hadi
Cihazım
Mi 8 se
Konular
7
60 fps ozelligi gelmistir

Ftsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Oto Kaporta Boya
Konular
4
Ben sıkıntısız oynuyorum çok fazla kurcalamadım ama çok akıcı ve ısınma yapmıyor gayet memnunum. 40-50 fps arası aşırı yüksekte
Call of duty' de aynı şekil çok güzel oynatıyor ama battle royale modunda siyah ekran hatası verebiliyor.

Hadi-5252

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hadi
Cihazım
Mi 8 se
Konular
7
Arkadaşlar ben poco x3 nfc modelini almak istiyorum ve pubg oynayan birisiyim. Videolarını izledim ekim- kasım ayında çekilmis videoları. Pubg performansı nasıl kullanan varsa yazabilir mi ? Çünkü izlediğim videolarda poco x3 nfc pubg de aşırı yüksek olabiliyor kasım ayindaki videolarda öyleydi. Kullanan varsa sorabilir miyim pubg düzeldi mi aşırı (60fps) seçeneği geldi mi ? Çunkü öyle güçlü bir telefon nasıl sadece düşük orta yüksek ve aşırı yüksek grafik ayarlarını verebilir. Pubg oynayan varsa söylemek istediğimi anlamıstır. Şubat ayindayiz düzelmismidir çunkü telefon yeni çıktı. Lütfen yazimdakiler sorudur
benim telefon 90 bile aliyor uygulamasiz

Üst Alt