MIUI 12.5 Poco X3 NFC - Global Stabil V12.5.1.0.RJGMIXM İndirme Bağlantıları

turquoise.ht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necati
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
Benim cihaz yeni ve garantili.
Bunları yaparsam garanti dışı kalır mı?

Miui 12.0.7 ve android 10.
Şuan'a kadar hiçbir güncelleme gelmedi.
Yazılımsal bi sıkıntıda garantiye çok ihtiyacınız yok zaten. Donanımsal bir problem olursa (telefon açılır durumda ise en azından) Türkiye romu atıp bootloader kilitler öyle gönderirsiniz garantiye

`Sentinus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
6
Yurt dışı alın kafanız rahat olsun :D
Ben pek anlamam o işlerden daha çok bilgisayar konusundan anlıyorum ben :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımsal bi sıkıntıda garantiye çok ihtiyacınız yok zaten. Donanımsal bir problem olursa (telefon açılır durumda ise en azından) Türkiye romu atıp bootloader kilitler öyle gönderirsiniz garantiye
Zaten benimle düşüncem; Sonuçta bunlar custom rom değil ama bu işlemleri uygularken bu romu atarken hard brick olursa garanti dışı olduğu için sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Bir sıkıntı olmazsa ve bu romla devam ederken donanımsal bir sıkıntı olur vesaire o zaman garantici der; Kullanıcı hatası

Bu romu atarken hard brick vesaire sıkıntı olmazsa iyi yoksa benim telefonda donanımsal bir hata yok olursa telefon düşer vesaire anca öyle. Yani bu rom ile ilerlerken herhangi bir donanımsal sorun benim hatalarımdan kaynaklanır. Yoksa biz telefonu düşürdük ekranı gitti gidip garantici yapmaz, kullanıcı hatası der garanti dışı kalmasak bile.

Bunu veya endonezya düşünüyorum en iyi endonezya diyorlar

Son düzenleme:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Ben pek anlamam o işlerden daha çok bilgisayar konusundan anlıyorum ben :)

Zaten benimle düşüncem; Sonuçta bunlar custom rom değil ama bu işlemleri uygularken bu romu atarken hard brick olursa garanti dışı olduğu için sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Bir sıkıntı olmazsa ve bu romla devam ederken donanımsal bir sıkıntı olur vesaire o zaman garantici der; Kullanıcı hatası

Bu romu atarken hard brick vesaire sıkıntı olmazsa iyi yoksa benim telefonda donanımsal bir hata yok olursa telefon düşer vesaire anca öyle. Yani bu rom ile ilerlerken herhangi bir donanımsal sorun benim hatalarımdan kaynaklanır. Yoksa biz telefonu düşürdük ekranı gitti gidip garantici yapmaz, kullanıcı hatası der garanti dışı kalmasak bile.

Bunu veya endonezya düşünüyorum en iyi endonezya diyorlar
Evet Endonezya iyi evdeki bütün cihazlarda Endonezya romu var :)

emreozgerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Merhaba.

Poco X3 NFC kullanıyorum garantili cihaz bl kilidini açtım twrp yükledim magisk de yüklü acaba bu romu kurabilirmiyim uygunmudur telefonuma.

Teşekkürler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhaba.

Poco X3 NFC kullanıyorum garantili cihaz bl kilidini açtım twrp yükledim magisk de yüklü acaba bu romu kurabilirmiyim uygunmudur telefonuma.

Teşekkürler.

Uygun olmasa burda niye paylaşılsin? Bu rom yerine hindistan global kurun Google arama mesajlaşma yok Xiaominin var arama kaydetme vs var çok daha stabil

emreozgerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Uygun olmasa burda niye paylaşılsin? Bu rom yerine hindistan global kurun Google arama mesajlaşma yok Xiaominin var arama kaydetme vs var çok daha stabil
Yok ben şeyden dolayı sordum bu yazılım kodu oluyorya işte örneğin qgmmixm falan ondan dolayı.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
emreozgerr, Bu romu tavsiye ederim çünkü şu an kullandığınız romdan bu romun HİÇ bir farkı yok...

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
hindistan degil endonezya romda miui armaa ve mesaj var

Yok ben şeyden dolayı sordum bu yazılım kodu oluyorya işte örneğin qgmmixm falan ondan dolayı.
2 tip kod var biri surya biri karna eger cihazinizda nfc ozelligi varsa surya dir mesela biir digeride her stock romun kendine gore bir kodu vardir mesela golabal rom TRXM ile biter

Merhaba.

Teşekkürler.

guncelleme olarak zaten cihaza geldi magisk ve twrp gerek duymadanda guncelliyebilirdiniz

Üst Alt