MIUI 12.5 Poco X3 NFC - Global Stabil V12.5.1.0.RJGMIXM İndirme Bağlantıları

`Sentinus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
6
hindistan degil endonezya romda miui armaa ve mesaj var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 tip kod var biri surya biri karna eger cihazinizda nfc ozelligi varsa surya dir mesela biir digeride her stock romun kendine gore bir kodu vardir mesela golabal rom TRXM ile biter
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

guncelleme olarak zaten cihaza geldi magisk ve twrp gerek duymadanda guncelliyebilirdiniz
Bir sıkıntı var mı 12.5 Miui de

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
Herhangi bir sıkıntı fark etmiyor yani geçeyim mi,güncelleyeyim mi?

Sen onu söyle
bazi kullanicilardan alinan bilgi ; en az 1.5 gun sistem oturmuyor bazi gecislerde kasmalar meydana geliyor ama 2 ci gunun ardin hersey normale donuyor hizlaniyor pil daha iyiye gidiyor

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Sizce hindistan global mi yoksa bu rom mu? Birde bunda sadece google discover mi var yoksa uygulama kasası da mevcut mu?

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
bugün güncellemeyi yükledim bi kaç defa menü geçişlerinde veya wifiyi açtığımda takılmalar oluyordu sonradan düzeldi
aşırı beğendim batarya konusunda çok güzel birşey yapmışlar sanırım şarjım şuan yüzde 93 pil kulanımını kontrol ettim 1 saat 3 dk ekran süresi vermiş hemde120 hz yapmama rağmen 😍 (full wifi açık bütün sosyal medyada geziniyordum ve offline basit oyun oynuyordum )

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ersser01, Tavsiye müsait bir zamanda hard reset atıp sıfırdan kurulum yapın ve linkte verdiğim pil tasarruf ve adaptasyon işlemlerini uygulayın...

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
ersser01, Tavsiye müsait bir zamanda hard reset atıp sıfırdan kurulum yapın ve linkte verdiğim pil tasarruf ve adaptasyon işlemlerini uygulayın...

Tamamdır teşekkürler :)

enesbasar1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi CC9 Pro
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar Resmi bir şekilde Artık Poco X3 icin 12.5 yazılım miui tarafından yayınlandı Global Stock Rom olarak aşağıdaki linkten indirim twrp uzerınden kurabilirsiniz

1) Global Stock rom OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki Ota bağlantı linkinden dosyayı indirip, cihaz içinde güncelleme bölümünden dosya yolunu göstererek yükleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[Sistem]
  • Yeni: Hareketlere yanıt artık anında.
  • Yeni: 20 kat daha fazla işleme gücüyle artık ekranınızda görebileceklerinizin çok az sınırı var.
  • Yeni: Özel cihaz modeli ayarlarıyla, yükseltmeden sonra herhangi bir telefon daha hızlı hale gelir.
  • Optimizasyon: MIUI daha hafif, daha hızlı ve daha dayanıklı hale geldi.
  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2021'e güncellendi. Artan sistem güvenliği.
[Notlar]
  • Yeni: Karmaşık yapılarla zihin haritaları oluşturun.
  • Yeni: Karalama ve eskiz için yeni araçlar.
  • Yeni: Konturları otomatik olarak ayarlamak için bir çizime basın ve basılı tutun.
  • Yeni: Hareket kısayolu artık her yerde notlar, görevler ve alıntılar oluşturmanıza olanak tanır.
  • Yeni: Alıntılar, metni, URL'leri ve görüntüleri birkaç basit dokunuşla Notes'a kaydeder.
  • Yeni: Dinamik düzenler Notes'taki tipografiyi yeni bir düzeye taşıyor.
  • Yepyeni Notlar.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
boot.img dosyasını atar mısın ?

Üst Alt