Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Yok mu bunu bilen 🤔
Beyler selam ,
Bir sorum var. Bu ön kamera da nedense diğer tlf larda ki gibi selfie vs çekerken ekran acısı dar kalıyor. Ama diğer tlf larda ( diger marka vs modellerden bahsediyorum ) neredeyse fotoğraflar 2 katı daha geniş açılı çıkıyor. Ama bizim bu tlf da ne yaptıysam dar çıkıyor bunun nedeni ne acaba ? Sağ Üstte 3 çizgide 1:1 , 3:4 , 9:16 , full .. hangi moda aldıysam yine dar yine dar .. Eşimin tlf nunda da öyle geçen tlf nu tavsiye üzerine aldırdığım arkadaşımda da öyle . Bunun bir çözümü var mı acaba ? Rahatsız ediyor ciddi anlamda. 2 3 kişi resmen bir kareye giremiyoruz çoğu fogotrafta ...

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Arkadaşlar bu cihazdan almayı düşünüyorum.
Yıllardır yurtdışı kullanıyorum. Bu cihazı da yurtdışı düşünüyorum.
1. Yeni plaka tanıtma işlemi nasıl? Tek sim yuvasına mı oluyor? Yazılım yeterli mi? Mi 9T için kendim yaptım. Tecrübem var. Direnç değişikliği gerekiyor mu?
2. 2019 da aldığım Mi 9T emmc hatası verdi. Xiaomi cihazlardan soğumaya başladım. Bu cihazda böyle bir sorun var mıdır?
3. Satıcı olarak tavsiye edebileceğiniz var mıdır?

Son düzenleme:

granma79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
2
Arkadaşlar bu cihazdan almayı düşünüyorum.
Yıllardır yurtdışı kullanıyorum. Bu cihazı da yurtdışı düşünüyorum.
1. Yeni plaka tanıtma işlemi nasıl? Tek sim yuvasına mı oluyor? Yazılım yeterli mi? Mi 9T için kendim yaptım. Tecrübem var. Direnç değişikliği gerekiyor mu?
2. 2019 da aldığım Mi 9T emmc hatası verdi. Xiaomi cihazlardan soğumaya başladım. Bu cihazda böyle bir sorun var mıdır?
3. Satıcı olarak tavsiye edebileceğiniz var mıdır?
Merhaba.

1-Ben yazılım ile IMEI kayıt yaptım. Tek sim kayıt oluyor. Direnç yönetimi sanırım pro versiyonunda oluyor.

2- Yazılım sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım.
3- Facebook'ta Ahmet Mardin, Çin Telefon Pazarı, Muhammed Oğuz, Kürşad Ata, Xiaomi Enes Budak var. Hepsi de iyi satıcılardır.

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Ya beyler bu son 2 3 güncelleme den sonra benim kamerada 64mb de çekerken fotoğraflar çok green li noiseli çıkıyor. 5 foto çektiysem 4 u netsiz sadece 1 tanesi net çıkıyor. Böyle sorun yaşayan var mı ? Nedeni nedir acaba? Normal foto modunda sorun yok . Sadece 64 mb modunda sıkıntı var.

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Bu forum ölmüş cidden hiç bir şeye cevap verilmiyor artık

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Yazılımdan kaynaklanan sorun olabilir
Eger yüklü TWRP var ise o ortamda format data yap veya farklı bir sistem yükle

Eger İMEİ sorunun yok ise ayarlardan cihazı sıfırlamaya dene

NOT: Bu işlemlerden önce ihtiyacınız olan bilgilerin yedegini almalısınız (Rehber, fotoğraflar vb)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Max 2 nin Kralı @Skorpi hocam belki daha iyi seçenekler yazabilir.

Son düzenleme:

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
MANUPLE
Eyvallah hocam sağolasın cihazı sıfırladım normal reset yaparak yine olmadı. Twrp yükleyip olmadı başka bir room yükleyecem artık

Fundamental

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamikaze
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
0
arkadaşlar şu model numarasını nasıl değiştiriyoruz bilen varmı?

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba arkadaşlar,
Yarın arkadaşım gelecek yanıma bir takım yazılımsal sorunları var o yüzden temiz bir rom kuracağım. Sizden yazacağım kullanım şekline göre rom tavsiyesinde bulunmanızı söylüyorum. Günlük kullanıcı, genelde sosyal medya, youtube da takılır orta yaşlarda. Oyun ile işi yok. Bunun için biraz baktım forumda en çok tavsiye edilen bilindik romlar endonezya 12.0.7 ve eu 12.0.9. Siz bu romlardan hangisini tavsiye edersiniz yada başka bir rom ?

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Merhaba arkadaşlar,
Yarın arkadaşım gelecek yanıma bir takım yazılımsal sorunları var o yüzden temiz bir rom kuracağım. Sizden yazacağım kullanım şekline göre rom tavsiyesinde bulunmanızı söylüyorum. Günlük kullanıcı, genelde sosyal medya, youtube da takılır orta yaşlarda. Oyun ile işi yok. Bunun için biraz baktım forumda en çok tavsiye edilen bilindik romlar endonezya 12.0.7 ve eu 12.0.9. Siz bu romlardan hangisini tavsiye edersiniz yada başka bir rom ?
Endonezya 13.0.4 hocam çok seri ve stabil şiddetle öneriyorum. Tüm Poco X3 NFC romlarini denedim. Bu rom pismanlik vermez.

Üst Alt