MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
DarkHydra,

emreeuulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Pc Teknisyeni
Konular
1
Valla benim sanki 12.0.7 ile aynı gibi bir değişiklik göremedim şarj süresi akış geçişler felan stabil yani memnunum genel anlam ile tabi çoğunluk memnun değil pişman olmamak için onlari baz almakta fayda var :)

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vala kesinlikle öyle dikkate alınması gerek gerçekten iyi değil bencede zamana ihtiyacı var

Ve çok farklılık ta göremedim tema duvar kağıdı seçimi falan herşey tek yerde olacaktı güya ama diğer romlardaki gibi hala

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bugün farkettim Poco x3 Gece Flaş çekimlerinde çok kötü çekiyor kamera etraf bembeyaz oluyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba yazılımsal mi donanımsal mi yoksa normali bu şekilde mi merak ettim şimdi Redmi Note 7 ve Poco X3 le çekilen iki fotoyu atıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210907_205738.jpg
    IMG_20210907_205738.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20210907-WA0008.jpg
    IMG-20210907-WA0008.jpg
    259 KB · Görüntüleme: 18

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bugün farkettim Poco x3 Gece Flaş çekimlerinde çok kötü çekiyor kamera etraf bembeyaz oluyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba yazılımsal mi donanımsal mi yoksa normali bu şekilde mi merak ettim şimdi Redmi Note 7 ve Poco X3 le çekilen iki fotoyu atıyorum
sorunu çözdüm arka kamera çıkıntılı olduğu için çizilmesin diye ön ekran jiletini gibi jiletin takmıştım flaş patlayınca yansıma yapıp bu şekilde beyaz cikmasini sağlıyor fotoların şimdi çıkardım ve normale döndü herşey :)

DarkHydra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Duran
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Kurdum bu romu ama magisk safetynet geçmedi ne yapmalıyım redmi note 8 telde safetyfix modülü atınca oluyodu bu telefonda da öyle olur mu

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Kurdum bu romu ama magisk safetynet geçmedi ne yapmalıyım redmi note 8 telde safetyfix modülü atınca oluyodu bu telefonda da öyle olur mu
Ekte verdiğim modülü de kurmanız gerek safetynet fix le birlikte. Google uzaktan güncelleme yaptı. Bu şekilde hallolur.

Ekli dosyalar

• Safetynet Reset.zip
    3,1 KB · Görüntüleme: 5

DarkHydra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Duran
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Ekte verdiğim modülü de kurmanız gerek safetynet fix le birlikte. Google uzaktan güncelleme yaptı. Bu şekilde hallolur.
Sağolun hocam telegram grubu daha hızlı çözümler sunuyor ordan hallettim sagolsunlar forumun poco bölümü canlı değil pek

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Hocam ben oradan kurdum sıfır cihaza. Çok kasıyor arayüz vs. 120hz de bile 5 FPS gibi cihaz. Uzun zamandır beklenen iyileştirme güncellemesiydi hani bu ? Güncelleme den önce akıyordu cihaz.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Rom nasıl arkadaşlar memnunmusunuz, ısınma donma takılma var mı? 12.0.7 den geçmeye değer mi? Ekran süreniz nedir?
Bende çok var. Arayüz çok fena kasıyor geçişler vs.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Magiski kaldirip TWRP gidince tekrardan Mi stock recovery geri gelir mi bilemiyorum onu hiç daha önce denemedim ama mi Stock recovery geri gelir ise büyük ihtimal güncellemeleri ota üzerinden sıkıntısız cihazı formatlamadan yapabilirsin yani normal orjinal bir telefonda güncelleme nasıl olur ise o şekilde yaparsın

Ben önceki cihazımda twrp ile orj stock recoverysini kurmuştum sorunsuz oradan guncelleme yapiyordum

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Telefonu sattım kurtuldum Poco F3 veya Mİ 10T/Pro düşünüyorum