MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Güncelleme tlf na geldi ama henüz yüklemedim 12.06 dayım tlf da twrp ve magisk yüklü bu şekilde yüklersem sıkıntı olurmu ki?
Ben o şekilde yaptım. Telefon yeniden başlayınca twrp ye attı direk. Güncelleme olmadı. Twrp yüklendikten sonra OTA çalışmıyor sanırım. En temizi mi flash la sıfırdan kurmak.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Arkadaşlar Merhaba, ilk defa rom değişimi yaptım orangefox ile, yeni güncellemeler geldikçe, orenagefox la format atıp herşeyi yenidene mi yüklemem gerekir? yoksa güncellemeyi Android otamatik kendisi yapsa sorun olur mu?
Cihazında Twrp veya ofox var ise her güncelleme geldiğinde güncelleyebilmen için maalesef güncellemenin tamamını yani full dosyasini indirmen gerekli istersen üzerine direk kurabilirsin ama kendi kişisel görüşüm full wipe yaparak yani cihazı formatlayarak temiz bir kurulum yapman zaten Stable versiyonlara hep güncelleme gelmiyor geldiğinde de temiz bir kurulum yaparak uzun süredir çalışan şişmeye başlamış sürümü temizlemiş cihazı da rahatlatmis olursun

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Ben o şekilde yaptım. Telefon yeniden başlayınca twrp ye attı direk. Güncelleme olmadı. Twrp yüklendikten sonra OTA çalışmıyor sanırım. En temizi mi flash la sıfırdan kurmak.
OTAdan gelen güncelleme ile kuramazsiniz twrp ve ofox için Recovery olan rom dosyasını indirmeniz gerekli cihazda twrp ve ofox yüklü ise otadan indirilen güncellemeden sonra cihaz kendini yeniden başlat diyince stock recovery de açmak istiyor o da cihazda olmadığından dolayı twrp veya ofox artık ne varsa onunla açılıyor cihaz otadan stock recovery ile güncelleme yapmak istiyorsanız ve aynı zamanda twrp den de vazgecemiyorsaniz mantık şu olmalı

güncelleme geldiğinde twrp veya ofox üzerinden stock recovery IMG dosyasını flashlayip stock recovery e geçmek güncellemeyi yapıp daha sonra tekrar twrp veya ofox yüklemek biraz zahmetli ama hem o olsun hem diğeri olsun derseniz çözüm yolu budur :)

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
Arkadaşlar BL kilidi kapalı iken bu romu yükleyemiyor muyuz? Mi flash ile fastboot üzerinden yüklemeye çalıştığımda sürekli "Command failed" hatası alıyorum yükleyemiyorum. Çözümü varmıdır?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Arkadaşlar BL kilidi kapalı iken bu romu yükleyemiyor muyuz? Mi flash ile fastboot üzerinden yüklemeye çalıştığımda sürekli "Command failed" hatası alıyorum yükleyemiyorum. Çözümü varmıdır?

Bootloader kilidiniz kapalı iken Miflash tool ile Fastboot rom kurulumu yapamazsınız.
Bootloader kilidiniz açık olması gerekmektedir.

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
Bootloader kilidiniz kapalı iken Miflash tool ile Fastboot rom kurulumu yapamazsınız.
Bootloader kilidiniz açık olması gerekmektedir.
Teşekkür ederim baya bi uğraştım yapamadım zaten kilit açılması için işlemi yaptık artık bekleyeceğiz

lyolcul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
YOK
Konular
4
Poco X3. Pil kullanımı için yazıyorum. 80 dakikalık zoom kullanımı sonunda %10 pil tüketimi oldu. Gayet tatmin edici.
NFC olmayan X3 için.

Boromir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Poco launcher 2.20.1.34 apk indirdim. Bu surumde launcherdan kaynakli kasma oldukca azaldi gibi geldi. İsteyen denesin simdiki kullandiginiz surumu not edin sorun olursa donersiniz.

wrbn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
wrbn
Cihazım
redmi s2
Konular
2
"Tercih edilen ağ türü" seçeneği gitmiş...

Üst Alt