MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Ne demek hocam paylasmak guzeldır
Stock kernel güzel aslında ama bunu da denemek isterim birde ekran süresinde şöyle birşey farkettim sizde de oldu mu hiç örneğin sabah şarjdan çıkarıyorum 1 gün geçiyor aradan normal şekilde kullanmıyorum telefonu 2.gün akşamı bakiyorum 5saat 16 dakika olmuş kullaniyorum biraz daha 5saat23 dakika olmuş biraz daha kullanıyorum 4saat50 dakika yazıyor gün atlayınca kafasi mi karışıyor bu sayacın zaten 5 saatten daha fazla olduğuna eminim ama gün geçtikten sonra absürt şekilde geri doğru gitmeye başlıyor :D

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
Stock kernel güzel aslında ama bunu da denemek isterim birde ekran süresinde şöyle birşey farkettim sizde de oldu mu hiç örneğin sabah şarjdan çıkarıyorum 1 gün geçiyor aradan normal şekilde kullanmıyorum telefonu 2.gün akşamı bakiyorum 5saat 16 dakika olmuş kullaniyorum biraz daha 5saat23 dakika olmuş biraz daha kullanıyorum 4saat50 dakika yazıyor gün atlayınca kafasi mi karışıyor bu sayacın zaten 5 saatten daha fazla olduğuna eminim ama gün geçtikten sonra absürt şekilde geri doğru gitmeye başlıyor :D

Aynen aynen stock romlarda guvenlık uygulamasında oyle bır sorun var 2 cı gunde kafası karısıyor

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
Aynen aynen stock romlarda guvenlık uygulamasında oyle bır sorun var 2 cı gunde kafası karısıyor
Güncelleme tlf na geldi ama henüz yüklemedim 12.06 dayım tlf da twrp ve magisk yüklü bu şekilde yüklersem sıkıntı olurmu ki?

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
magisk uçar yeniden yüklemeniz gerekir.
Onu yüklerim sıkıntı olmaz twrp kalsın yeter ama benim korktuğum kimileri tlf miui ekranın da kaldı vs.falan diyor hani en kötü tlf nu sıfırlar tertemiz kurulum da yaparım ama yapmak istemiyorum 12.06 gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor memnunum 12.07 değer mi değmez mi kararda veremedim açıkçası

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Onu yüklerim sıkıntı olmaz twrp kalsın yeter ama benim korktuğum kimileri tlf miui ekranın da kaldı vs.falan diyor hani en kötü tlf nu sıfırlar tertemiz kurulum da yaparım ama yapmak istemiyorum 12.06 gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor memnunum 12.07 değer mi değmez mi kararda veremedim açıkçası
Stable recovery 12.0.7.0 olan dosyayı telefona atıp full wipe yaparak en temiz halde kur birşey olmaz ben o şekilde kurdum bende ofox vardı her ihtimale karşı Magisk flashlamistim bazen gidiyor bazen gitmiyor twrp veya ofox

onur_a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
poco x3
Konular
0
Arkadaşlar Merhaba, ilk defa rom değişimi yaptım orangefox ile, yeni güncellemeler geldikçe, orenagefox la format atıp herşeyi yenidene mi yüklemem gerekir? yoksa güncellemeyi Android otamatik kendisi yapsa sorun olur mu?

Üst Alt