Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Hocam şöyle bir durum var gerçek değerleri görmeniz için denemenizi şöyle yapın sabah çıkardınız teli ve akşama kadar pilini bitirmeye çalışın eğer ki uzun bir süre kullanmayıp gün atlar ise mesela sabah çıkardınız işte hiç kullanmadiniz eve geldiniz kullanmaya basladiniz sonra ertesi gün oldu sabah biraz daha kullanıp işte tekrar kullanmadiniz eve geldiniz baktınız tekrar kullanmaya başladınız doğru değerleri vermiyor çünkü gün atladığı için sayaç sabitiyor böyle bir bug var maalesef en doğru ölçüm aynı gün içinde full kullanarak degerlere bakmak bu değerleriniz aynı gün içinde ise wifi ile biraz kötü maalesef enaz 4bucuk5 saat almanız gerekliydi

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler peki endonezya rom 12.0.6 ile 7 arasında hangisi iyi sizce uğraşmayım farklı romlarla

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
teşekkürler peki endonezya rom 12.0.6 ile 7 arasında hangisi iyi sizce uğraşmayım farklı romlarla
İki romuda kullandım çok ahım şahım bir fark görmedim temiz kurulum yapın yeterli ama genel anlamda 12.0.6 dan memnundu çok kişi yüksek ekran süreleri geliyordu

semral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semral
Cihazım
Xiaomi band2
Konular
0
İki romuda kullandım çok ahım şahım bir fark görmedim temiz kurulum yapın yeterli ama genel anlamda 12.0.6 dan memnundu çok kişi yüksek ekran süreleri geliyordu

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Endonezya son romunu kullanıyorum pil tasarrufu kapalı aldığım maximum süre
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Endonezya son romunu kullanıyorum pil tasarrufu kapalı aldığım maximum süre

hobo06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğursal Ozan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
4
İki gün önce arrowos kurdum, harika kaymak gibi akan bir rom. Bu süre sizce nasıl ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211013-235001.png
    Screenshot_20211013-235001.png
    149,4 KB · Görüntüleme: 82

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
İki gün önce arrowos kurdum, harika kaymak gibi akan bir rom. Bu süre sizce nasıl ?
Güzel süre ama Uzun süre Miui ya aşina biri maalesef AOSP bir rom pek kullanamıyor alışkanlık meselesi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Güzel süre ama Uzun süre Miui ya aşina biri maalesef AOSP bir rom pek kullanamıyor alışkanlık meselesi

Evet zevkler ve renkler tartışılmaz :) Mesela Kaç zamandır Aosp romdaydım Yeni bir Miui rom çıkmış benim cihaza Onu test ettim bu gün yine Aosp a geri geçeceğim Miui ne kadar ağır ve yavaş bir arayüz olduğunu hemen belli ediyor maalesef.

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Evet zevkler ve renkler tartışılmaz :) Mesela Kaç zamandır Aosp romdaydım Yeni bir Miui rom çıkmış benim cihaza Onu test ettim bu gün yine Aosp a geri geçeceğim Miui ne kadar ağır ve yavaş bir arayüz olduğunu hemen belli ediyor maalesef.
sizin cihaz ve rom hangisi

hobo06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğursal Ozan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
4
Miui arayüzü gerçekten çok hoş ama arrowda hangi uygulamadan çıkarsam çıkayım saniyesinde zerre kasmadan ana ekrana atıyor. Arrow için stormbreaker oneriliyormus genelde, sizce daha da artırır mı ekran süresini ?

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Miui arayüzü gerçekten çok hoş ama arrowda hangi uygulamadan çıkarsam çıkayım saniyesinde zerre kasmadan ana ekrana atıyor. Arrow için stormbreaker oneriliyormus genelde, sizce daha da artırır mı ekran süresini ?
Hocam zaten burada performans ve akiciliktan söz etmedim AOSP romlar daha akıcı ve daha stabil Miui ya göre ama alışkanlıklar bir şeylerden feraget etmemizi sağlıyor AOSP çok kez yükledim diğer cihazlarıma ama bellir bir süre sonra arıyorum Miui yu Miui da alistigim şey orada olmuyor ve aklımda kalıyor açıkçası AOSP rom a ne zaman geçerim kullandığım cihaza Miui desteğini keser ise anca o zaman sanırım :)

Üst Alt